19.04.2018 / Portale / E-commerce
 

Nowy marketplace od Wirtualnej Polski - WP radarOkazji

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Grupa WP, które w ostatnim czasie udanie dywersyfikuje strumień przychodów, inwestując w projekty e-commerce, wystartowała właśnie z multibrandowym serwisem e-commerce „WP radarOkazji”. 

Wyróżnikiem WP radarOkazji jest personalizacja – serwis w sposób automatyczny dopasowuje wyświetlane sklepy i oferty produktowe do preferencji użytkownika. Dodatkowym atutem są powiadomienia, które informują użytkowników o przecenie produktów, którymi się interesowali.

Dzięki stworzeniu horyzontalnego serwisu e-commerce zyskujemy więcej możliwości prezentowania użytkownikom dopasowanych produktów. Większa przestrzeń dostępna w osobnym serwisie pozwoliła nam na wprowadzenie drzewa produktowego, filtrów czy sortowania. Użytkownikom daje to możliwość zebrania większej ilości informacji o produkcie i podjęcie lepszej decyzji zakupowej. W kolejnym etapie rozwoju WP radarOkazji przewidujemy także rozszerzenie naszej oferty reklamowej – mówi Piotr Rytel, szef działu e-commerce w WP.

Wirtualna Polska funkcjonalności e-commerce rozwija od jesieni ubiegłego roku. W swojej ofercie posiada rozwiązania takie jak WP Content Driven Commerce, opierające się na natywnych treściach konsumenckich, służących m.in. budowaniu świadomości marki i pozyskiwaniu nowych klientów. Na stronie głównej i w serwisach Grupy działa również zakładka WP Okazje, której rozwinięciem jest serwis WP radarOkazji.

Przychody Grupy WP w 2017 roku w segmencie online wyniosły prawie 460 mln zł. Na te wyniki miały wpływ przede wszystkim wzrosty spółek e-commercowych w obszarze turystyki (Wakacje, Nocowanie, eHoliday), wyposażenia wnętrz (Homebook), mody (Domodi, Allani) oraz usług finansowych (TotalMoney). Skonsolidowane gotówkowe przychody ze sprzedaży wszystkich usług spółki w 2017 roku przekroczyły 423 mln zł.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.