13.05.2016 / Portale
 

Nowy projekt Grupy WP - weekendowe wydanie

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 

Reklamodawcom przypadły do gustu specjalne, weekendowe wydania portali. Od kilku miesięcy zmienia się na koniec tygodnia gazeta.pl, a teraz przyszedł czas na wp.pl. Już w najbliższy weekend na stronie głównej Wirtualnej Polski ukaże się pierwsze wydanie „Magazynu Lifestyle”.

Grupa WP przyznaje, że to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów na atrakcyjne rozwiązania reklamowe wykorzystujące treści premium, podane w nowoczesnej formie graficznej. Partnerem publikacji jest Škoda, a tematem przewodnim szeroko pojęty design.

- Z powodzeniem łączymy oczekiwania reklamodawcy i użytkowników. Zgodnie z przyjętą strategią inwestujemy w treści dłuższe i pogłębione, znacznie wykraczając poza standardowe postrzeganie segmentu lifestyle. Magazyn prezentuje więc ekskluzywne, atrakcyjne materiały redakcyjne, które doskonale wpisują się w strategię komunikacji marki. Spełniając wszelkie kryteria reklamy natywnej, realizują cele marketingowe klienta – podkreśla Ingrid Hintz-Nowosad, odpowiedzialna za realizację projektu w obszarze Lifestyle GWP.

 

W czasach nasycenia standardowej powierzchni reklamowej działania wykorzystujące Content Marketing oraz angażujące formaty natywne są jednymi z najefektywniejszych form nowoczesnej komunikacji marketingowej.

- Dziś przeszło 60 proc. „szytych na miarę” kampanii, realizowanych u dużego wydawcy wykorzystuje ekskluzywne treści, multimedia i angażujące funkcjonalności wpisujące się w user experience serwisów oraz kontekst – mówi Jan Buze, Dyrektor Departamentu Akcji Specjalnych w GWP. – Zapewnia to marketerom jakościowy kontakt z użytkownikiem, gwarantuje jego zaangażowanie i pozwala na realizację celów kampanii praktycznie na każdym etapie procesu sprzedażowego. „Magazyn Lifestyle” to doskonały przykład skutecznego, nowoczesnego content marketingu.

„Magazyn Lifestyle” GWP wyróżniają: kontent, styl, jednokolumnowa prezentacja artykułu, duże, wysokiej jakości zdjęcia. Na potrzeby części wywiadów realizowane zostały dedykowane sesje fotograficzne.

- Stawiamy na świetnych, doświadczonych autorów. Do współpracy przy pierwszym wydaniu magazynu zaprosiłyśmy Anetę Wawrzyńczak, Izabelę O’Sullivan, Agnieszkę Żukowską, Michała Suchorę, Łukasza Knapa. Autorskie felietony napisały Anna Dziewit-Meller i Agata Passent – mówi Ingrid Hintz-Nowosad. – W ramach projektu powstają reportaże, pogłębione wywiady i teksty o tematyce społecznej.

Magazyn dołączył do całej gamy narzędzi Content Marketingu oraz reklamy natywnej dostępnych w ofercie Grupy Wirtualna Polska. Uzupełnił takie rozwiązania jak Power Content, Brand Post, Temat/Premiera Miesiąca oraz Quizy. Ponieważ każde wydanie magazynu wymaga indywidualnego podejścia – od ustalenia tematyki numeru, przez przygotowanie unikatowego kontentu najwyżej jakości, po projekt graficzny – zdecydowano, iż magazyn będzie wydawany tylko we współpracy z partnerami biznesowymi.

Projekt magazynu prowadzą, wraz z Departamentem Akcji Specjalnych, redakcje lifestyle’owe GWP, wydawca serwisów Lifestyle – Ingrid Hintz-Nowosad oraz redaktor naczelna Lifestyle Karolina Wierzbińska.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Naszym Klientom od 2007 roku zapewniamy kompleksową obsługę social media dla marki lub firmy. Oferujemy skuteczne...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
ASPER SOFTWARE HOUSE
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.