29.11.2018 / Portale
 

Poranna rozmowa na żywo już na stałe w ramówce Gazeta.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
źródło: Gazeta.pl
źródło: Gazeta.pl

Rozmowy na żywo z najważniejszymi postaciami sceny politycznej, które od połowy października br. codziennie rano można oglądać na Gazeta.pl, będą stałą pozycją w ramówce portalu. Odbywające się każdego ranka spotkania jednego z dwóch dziennikarzy - Łukasza Kijka (na zdjęciu z prawej) lub Piotra Maślaka (z lewej) będą dostępne wraz z pisemną relacją live.

Codziennie na Gazeta.pl o godz. 8:30 z politykami i ekspertami na zmianę rozmawiają Łukasz Kijek, redaktor naczelny Next.Gazeta.pl i Piotr Maślak, dziennikarz Radia TOK FM. Rozmowa jest uzupełnieniem i głównym punktem „Dnia na żywo” – porannego pasma Gazeta.pl, w którym już od godz. 7:00 dziennikarze portalu relacjonują najważniejsze wydarzenia.

- Zaczynamy dzień na Gazeta.pl mocnym komentarzem. Naszymi gośćmi są ludzie, którzy stają się bohaterami wydarzeń. Od pierwszych odcinków pasma porannego Gazeta.pl czujemy i widzimy, że czytelnicy polubili ten format. Jesteśmy jeszcze bardziej newsowi, wideo na żywo w paśmie porannym działa jak kawa - budzi i nakręca na cały dzień, dlatego będziemy pracować nad dalszym rozwojem tego formatu - mówi Bartosz Raj, szef newsroomu Gazeta.pl.

Do programu zapraszani są politycy ze wszystkich ugrupowań, eksperci, a także znane postaci sceny politycznej – gośćmi Gazeta.pl byli do tej pory m.in. Leszek Balcerowicz, Aleksander Kwaśniewski, Małgorzata Kidawa-Błońska, Joanna Mucha, Adrian Zandberg czy Borys Budka.  

Każdy z dotychczasowych odcinków programu notuje średnio prawie 280 tys. emisji. Najpopularniejszą odsłoną programu był odcinek z 22 października br. poświęcony wyborom samorządowym, w którym gośćmi Łukasza Kijka byli m.in. Adam Struzik z PSL i Tadeusz Cymański z PiS.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.