5.06.2009 / Portale
 

WP: Nowa odsłona serwisu kultura

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 

Elżbieta Adamiak, Maria Czubaszek, Małgorzata Pęcińska i Grzegorz Gortat to kolejni twórcy przedstawiający swój ogląd świata, w serwisie kultura.wp.pl

Zgodnie z zapowiedziami twórców serwisu Kultura, jest on  nieustannie rozbudowywany o kolejne propozycje multimedialne. - Chcemy skupić wokół serwisu osoby myślące, o szerokim spectrum zainteresowań, stąd nasze starania o systematyczne rozszerzanie oferty witryny – podkreśla Małgorzata Skrobecka, koordynator serwisów czat i kultura.

I tak, w każdy czwartek, wysłuchać można nowej audycji redagowanej przez popularyzatorkę muzyki klasycznej, Małgorzatę Pęcińską. Cykl nosi wspólny tytuł A piecere.

Kolejna z nowych propozycji to artykuły, które ukazują się pod wspólnym tytułem Zapiski mężczyzny po niewłaściwej stronie czterdziestki. Ich autor, Grzegorz Gortat, to  „wróg jesieni, orędownik globalnego ocieplenia. Wśród osób zaufania publicznego na pierwszym miejscu wymienia Humphreya Bogata...” Pełne ciepłego humoru felietony można przeczytać lub... odsłuchać.

Z oczywistych względów do odsłuchania zachęca także Śpiewnik uczuć bliskoznacznych Elżbiety Adamiak. Tu internauta ma jeszcze więcej możliwości: do utworu muzycznego dołączony jest bowiem tekst piosenki. Wokół jego tematu pieśniarka snuje własne przemyślenia. Dodatkowo prezentowane są – jako swoista ilustracja tekstu – fotografie wykonane przez artystkę.

Pojawiła się również nowa rubryka prowadzona przez Kiczkoka Ćwicz Kicz. Autorka w zabawny sposób mierzy się z problematyką kiczu w różnych sferach życia.  W zakładce znaleźć można zarówno wywiady ze zbieraczami (np. maskotek), obejrzeć ich zdumiewające kolekcje, poznać laureatów Turnieju Łgarzy czy wreszcie dowiedzieć się, gdzie znajduje się oaza kiczu, hazardu i seksu ...

Maria Czubaszek w sekcji Magia magla w każdy piątek ostrze swojej satyry kieruje w stronę tabloidów. Jej pełne ironii i dystansu dźwiękowe felietony śmieszą i nadają rzeczywistości właściwe – a naruszone przez kolorową prasę – proporcje.

Źródło Wirtualna Polska

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • OSOM STUDIO OSOM STUDIO

  Jesteśmy agencją interaktywną, która kompleksowo wspiera obecność firm w Internecie. Wdrażamy strategie i...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Digital We Digital We

  Wdrożenia, doradztwo, strategia, audyty, szkolenia, badania - internet i mobile. - serwisy i aplikacje internetowe...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.