23.10.2009 / Prawo
 

Szykanował lekarzy na mordercy.com

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

31-latek z Mielca stworzył serwis internetowy, w którym oskarżał lekarzy o nieudzielenie pomocy w walce z chorobą, na którą cierpi od dziewięciu lat.

Jak informuje Gazeta Wyborcza, oprócz informacji o mieleckich lekarzach, w serwisie znajdowały się również dane chirurgów i urologów z Warszawy, Wrocławia, Kolbuszowej i Rzeszowa.

Kontrowersyjna strona zniknęła już z internetu po interwencji dyrekcji meleckiego szpitala, która złożyła doniesienie w prokuraturze. Niezadowolony pacjent oprócz obraźliwych tekstów opisujących poszczególnych lekarzy, zamieszczał także ich dane osobowe, adresy domowe, numery telefonu oraz zdjęcia - zarówno ich samych jak i domów.

- Już miałem włamania do domu. Ta strona jest nie do zniesienia. Niezrównoważony człowiek szkaluje środowisko lekarskie i wszyscy bezradnie rozkładają ręce. Dzwonią do nas koledzy z całej Polski, żebyśmy coś tym zrobili. Informowaliśmy już o tym Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. I nic. W tym śmiesznym kraju wszystko można - powiedział Gazecie Stanisław Skowron, chirurg z Mielca, którego dane pojawiły się na mordercy.com.

Doniesienie wpłynęło już do Prokuratury Rejonowej w Mielcu, a pod domeną mordercy.com nie znajdziemy już bazy szykanowanych lekarzy.

Źródło: Gazeta Wyborcza Rzeszów

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 • Skrajności Wypaczają Rzeczywistość
  MLM a piramida finansowa
  Moim zdaniem MLM to ukryta piramida. Wykupując tzw. " pakiet startowy "...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.