4.01.2010 / PRportal.pl
 

Allegrosz.pl – rusza nowy portal aukcyjny

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
PRportal.pl
 

Z dniem 04 stycznia 2010 roku ruszył portal Allegrosz.pl, na którym można rozpocząć specjalną licytację nowych, fabrycznie zapakowanych przedmiotów z gwarancją producenta. Aukcje odbywają się na zasadzie „licytacji w dół”.

Produkty, o jakie można powalczyć na portalu, podzielone są na kilkanaście kategorii, takich jak: AGD, RTV, Komputery, Konsole, Moje Auto, Sport i Fitness. Aby wziąć udział w aukcjach, należy zarejestrować się na stronie www.Allegrosz.pl.

Cena wyjściowa każdego produktu, który wystawiany jest na licytacji, nie przekracza 5% jego wartości rynkowej, a następnie cena ta obniża się o jeden grosz, za każdym razem, gdy któryś z użytkowników na ekranie monitora naciśnie przycisk „licytuj”.

Nasz portal daje możliwość zakupu najwyższej klasy produktów za minimalną cenę, czasami nawet za przysłowiowy grosz. Allegrosz.pl to doskonały serwis dla zarówno dla łowców okazji cenowych w Internecie, jak również dla osób z zacięciem do rywalizacji i dobrej zabawy – mówi Marcin Zabost z zespołu Allegrosz.pl.

Aukcje na Allegrosz.pl odbywają się w wyznaczonych godzinach, czyli od 10 do 24 w dni powszednie, oraz od 12 do 24 w weekendy. Zabieg ten pozwala wyrównać szanse graczy, którzy w nocy nie mają okazji być przy komputerze. By nie zakłócać spokoju, aukcje nie odbywają się także w Święta.

Aby wziąć udział w licytacji wybranego przedmiotu, należy doładować swoje konto Talentami – płatną walutą, pozwalającą na obniżenie ceny danego przedmiotu. Możliwe jest to za pośrednictwem serwisu Płatności.pl. Użytkownik wpłacając daną sumę pieniędzy, zamienia ją na Talenty. Cena jednego Talentu, równa jest jednej złotówce, natomiast przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą 100 lub 300 złotych, uczestnik otrzymuje odpowiednio o 5% lub o 10% więcej punktów. Tak więc, w przypadku doładowania konta o 100 zł, dostajemy 105 Talentów natomiast, jeśli zainwestujemy 300 zł, otrzymamy 330 punktów.

Cena początkowa produktu przedstawiona jest jawnie w informacjach o aukcji. Każdorazowe licytowanie przedmiotu, powoduje obniżenie jego ceny o 1 grosz, co kosztuje nas utratę jednego Talentu. Licytacja zostaje zakończona w sytuacji, gdy cena wylicytowana nie zostanie podbita w ciągu trzy razy dłuższym od podanego czasu podbicia, przy jednoczesnym osiągnięciu ceny minimalnej, oraz w sytuacji, gdy cena licytowanego przedmiotu osiągnie 0,00 zł. W momencie, kiedy czas aukcji dobiegł końca i cena minimalna nie zostanie osiągnięta, licytacja nie zostaje rozstrzygnięta, a wszystkie Talenty wracają do ich właścicieli.

Osoba, która zwycięży w licytacji, a cena produktu wyniesie 0,00 zł, płaci jedynie za koszt wysyłki, który uzależniony jest od wielkości przesyłki.

Dodatkową funkcją jest Automat, który będzie za graczy licytował cenne przedmioty. Po ówczesnym wybraniu produktu, użytkownik deklaruje ilość podbić, które będą zużywane przez Automat w jego imieniu.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (4)
proton
1. proton, 83.24.178.*, 11.01.2010 / 18:48
Ciekawa opcja z taką licytacją. Wiadomo, że koszt wygranego przedmiotu nie będzie wynosił 0zł ( bo mimo wszystko trzeba wykupić Talenty i ich używać), ale wydaje mi się, że jest możliwe zakupienie czegoś za naprawdę śmieszne pieniądze. Szczególnie w przypadku produktów bardzo popularnych, bo będzie je licytować więcej ludzi, a to zmniejsza wkład pojedynczego uczestnika. Chyba dobrze kombinuję?
masterful
2. masterful, 66.197.237.*, 21.01.2010 / 19:28
Zgadzam się z Tobą Proton, generalnie jest to w pewnym sensie forma loterii ale takiej w której masz jednak realne szanse zwyciężyć, wystarczy odrobina sprytu i dobrych chęci. Specyficzne zasady (godziny otwarcia - ŚWIETNY POMYSŁ!) zapobiegają różnym dziwnym podstępom i zmuszają do kombinowania.
masterful
3. masterful, 64.191.64.*, 21.01.2010 / 19:29
Zgadzam się z Tobą Proton, generalnie jest to w pewnym sensie forma loterii ale takiej w której masz jednak realne szanse zwyciężyć, wystarczy odrobina sprytu i dobrych chęci. Specyficzne zasady (godziny otwarcia - ŚWIETNY POMYSŁ!) zapobiegają różnym dziwnym podstępom i zmuszają do kombinowania.
ulver
4. ulver, 193.200.120.*, 21.01.2010 / 20:16
@proton: dobrze kombinujesz, warto się zainteresować serwisem. Nowość na rynku ale czuję, że narobi zamieszania jak się okaże, że ludzie kupują nowe telefony po paredziesiąt złotych itp.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.