13.10.2010 / PRportal.pl
 

O czym mówi się w kuluarach Sejmu, czyli politykier.pl

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
PRportal.pl
 

Politykier.pl to witryna, która bardzo poważny temat, politykę, traktuje z nieco innej perspektywy. Serwis WP skierowany jest do osób z poczuciem humoru, interesujących się polityką, ale – przede wszystkim – jej kulisami. Takich, które chcą wiedzieć, co kryje się za decyzjami polityków i są zainteresowane przystępną informacją, a jednocześnie chętnie, miedzy innymi w Sieci, wyrażają swoje poglądy.

Witryna ma, z założenia, prowokować internautów do wyrażania własnych, nierzadko kontrowersyjnych, opinii. Te z kolei stanowią podstawę dla dyskusji redakcyjnej.

Politykier, w przeciwieństwie do innych serwisów publicystycznych, nie skupia się na suchych, a przez to często nudnych, relacjach z arcypoważnych debat, rzeczowych informacjach o ustawach, budżecie, czy komisjach sejmowych – mówi Sylwia Preiss, koordynator serwisu. – Witryna ma charakter przede wszystkim rozrywkowy, choć porusza też kwestie obyczajowe i społeczne. Zawiera głównie treści interesujące z punktu widzenia otwartego na dyskusję użytkownika. Nieraz bardzo wyraziste. Ma być swego rodzaju „zwierciadłem”, w którym odbijać się będą przywary polityków i ułomności polityki jako takiej. Piętnuje wpadki polityków, ich absurdalne decyzje czy niefortunne wypowiedzi.

Kontent witryny podzielono na wyraziste (już z nazwy) kategorie. Newsy zawierają istotne, na bieżąco aktualizowane informacje. Hity łże elity to najgorętsze tematy, wzbudzające największe emocje wśród użytkowników – głównie materiały autorskie, przygotowywane przez redakcję Politykiera. Kolejna zakładka serwisu, kwity i haki donosi o sprzeczkach między politykami i kłótniach na najwyższym szczeblu; natomiast steki z teki luźno komentują politykę w szerokim tego słowa znaczeniu. Ostatni dział, prześlij kwita, zachęca do aktywności użytkowników – do przesyłania własnych informacji, poglądów, wyrażania emocji. Politykier bowiem to także doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą podzielić się z innymi ciekawostkami, przemyśleniami, skomentować otaczająca ich rzeczywistość.

źródło/autor: Wirtualna Polska

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.