7.08.2018 / Social media
 

Facebook aktualizuje funkcjonalności na firmowych stronach

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Facebook przeprojektowuje fanpejdże tak, by efektywniej wspierały cele biznesowe przedsiębiorców. Mają służyć nie tylko jako kanał komunikacji, ale także umożliwiać np. dokonywanie rezerwacji w restauracjach, umawianie spotkań, przeglądanie ofert, czy rekrutowanie personelu. 

Użytkownicy będą mogli zamieszczać rekomendacje - tekst, zdjęcia i tagi - bezpośrednio na stronie danej firmy, co pomóc ma w dotarciu do osób, które dopiero o niej rozmawiają. Otrzymają też do dyspozycji przyciski, dzięki którym będą mogli umówić się na wizytę fryzjera czy zamówić pizzę, a administratorzy stron będą mogli wybrać takie szablony, które najlepiej będą pasować do ich działalności. Ponadto, specjalna zakładka, z wnioskami aplikacyjnymi, ułatwi im szukanie personelu.

Wszystko to - oficjalnie - w imię dobra lokalnych społeczności i - mniej oficjalnie - w imię zysków inwestorów. Po publikacji ostatnich wyników finansowych, wartość Facebooka stopniała nie tylko z powodu serii afer związanych z niewłaściwym wykorzystaniem danych, ale także - topniejącego zaangażowania użytkowników na platformie. 

Urozmaicenia wprowadzane na stronach firmowych to naturalny sposób na zatrzymanie użytkowników na platformie, a także kolejny piłka posłana w stronę Google. 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 • Skrajności Wypaczają Rzeczywistość
  MLM a piramida finansowa
  Moim zdaniem MLM to ukryta piramida. Wykupując tzw. " pakiet startowy "...
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.