14.09.2017 / Social media
 

Facebook testuje nowa funkcję. Czym jest Instant Videos?

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
materiały prasowe (fot. Facebook)
materiały prasowe (fot. Facebook)

Wideo to dzisiaj absolutny priorytet Marka Zuckerberga, który wierzy, że to jest właśnie klucz to zatrzymania użytkowników w serwisie jak najdłużej. Nowa funkcja może pomóc osiągnąć ten cel przynajmniej wśród użytkowników mobilnych. Dzięki Instant Videos będzie bowiem można pobierać filmy z news feeda po to, aby obejrzeć je także później, offline. Materiał będzie się uruchamiał natychmiast. 

Materiały zamieszczone na platformie ładują się szybciej niż te, które przekierowują do stron wydawców - tak jak artykuły na Instant Articles - dzięki czemu użytkownik nie traci cierpliwości. A w przypadku mobilnych liczy się każda sekunda. 

Nowa funkcja mogłaby przysłużyć się w popularyzacji innego projektu Facebooka, czyli Watch. Możliwość pobierania i oglądania facebookowych produkcji offline, bez utraty danych z planu mobilnego, z pewnością zostałaby doceniona przez użytkowników. Podobną możliwość, ku uciesze swoich użytkowników, wprowadził już przecież Netflix. 

Facebook w rozmowie z przedstawicielem portalu TechCrunch poinformował, że nowa funkcja jest na razie dostępna niewielkiej liczbie użytkowników sprzętu z Androidem. Nie wiadomo, kiedy zadebiutuje szerzej.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.