Nasza-klasa.pl uruchomiła dzisiaj nową funkcję - dzięki Śledzikowi ponad 13 mln użytkowników uzyska możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym.
Nasza-klasa.pl uruchomiła dzisiaj nową funkcję - dzięki Śledzikowi ponad 13 mln użytkowników uzyska możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym.
Do dotychczasowych funkcji NK dodana została możliwość przesłania krótkiej (250 znaków), publicznej wiadomości. Użytkownicy będący naszymi znajomymi lub śledzący nasze wpisy, mogą je komentować, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie żywych dyskusji. W Śledziku można zamieszczać krótkie teksty oraz polecać linki do filmików, obrazków, zdjęć lub muzyki. Po kliknięciu linku do obrazka lub filmu, można go obejrzeć od razu na Śledziku. Nie trzeba opuszczać serwisu ani otwierać nowej zakładki w przeglądarce, żeby przejrzeć polecane materiały.
Na Śledziku można wysyłać zarówno wpisy prywatne, jak i publiczne. Wiadomości osobiste w chwili wysłania dotrą do znajomych internauty. Wpisy publiczne mogą czytać wszyscy użytkownicy, którzy są znajomymi danej osoby lub jedynie ją „śledzą”.
- Potrzeby komunikacyjne naszych użytkowników stale rosną. Codziennie wymieniają się oni blisko 25 milionami różnych informacji. Wychodząc naprzeciw tym aktywnościom, oddajemy im narzędzie, które w jeszcze bardziej efektywny sposób pozwoli pozostawać w kontakcie – zauważa Dominik Kaznowski, pełnomocnik zarządu ds. marketingu & PR. - Staramy się przekształcić NK w wielokanałową platformę komunikacyjną. Wdrożenie Śledzika to jeden z ważniejszych etapów tych przemian.
Ze Śledzika można korzystać przez Naszą-klasę oraz na stronie sledzik.pl. Każdy Internauta może się tam bezpiecznie zalogować za pomocą loginu i hasła z NK. Śledzik w najbliższych miesiącach będzie rozwijany.
Pobierz ebook "Jak otworzyć sklep internetowy - ebook z poradami dla firm"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
1stplace.pl to profesjonalna agencja SEO/SEM, specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Firma oferuje …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Uważam, że nazwa nie jest trafiona i już na wstępie zniechęciła wielu potencjalnych użytkowników. Mnie osobiście \" śledzik\" kojarzy się mało pozytywnie i nie brzmi to zachęcająco czy nawet intrygująco. Domyślam się jaka była idea Twórców tej nazwy ale niestety mam wrażenie, że właśnie w dużej mierze przez nazwę \"śledzik\" ma taki zły PR i spotkał się z negatywnym odbiorem ze strony użytkowników NK.
<blockquote>wszyscy przesyłają sobie linki jak usunąć (a raczej ukryć) fląderke</blockquote><br /> raczej próbują ją utopić, co jest równie skuteczne ;)<br /> Śledzik raczej trąci starą facebookową rybą, tylko czy się przyjmie? Dla fikcyjnych profili, o rozległej sieci znajomych, może to być wymarzone narzędzie marketingowe, przynajmniej na początek, gdyż można wskazać kogo chce sie 'śledzić'. <br /> Co do indywidualnych użytkowników, to mam wrażenie, że nie mieliby oni temu nawet nic przeciwko, gdyby Śledzik nie blokował dostępu do galerii (teraz trzeba przwinąć stronę). Może o to chodzi?<br /> <br /> A tak przy okazji, co sądzicie o samej nazwie usługi, hm?
mozliwe :)
możliwe, że to strach przed nieznanym ;)
mnie nie przekonuje ...
z komentarzy użytkowników mi znanych oraz tych mniej zachwytu nie ma. wszyscy przesyłają sobie linki jak usunąć (a raczej ukryć) fląderke... ciekawe jak potoczy się to dalej