18.10.2018 / Social media
 

Serwis GoldenLine ma już ponad 2,7 mln użytkowników

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Liczba profili zawodowych na GoldenLine przekroczyła już 2,7 mln. W ciągu ostatniego roku w serwisie zarejestrowało się niemal 222 tys. nowych użytkowników - wynika z wewnętrznych danych GoldenLine.

Jak pokazują dane GoldenLine, największą grupą zawodową w serwisie są osoby w wieku 25-34 lata. Spośród 2,7 mln użytkowników, którzy dodali informację o wieku na swoim profilu zawodowym, 39% mieści się w tym przedziale wiekowym. Na drugim miejscu znalazły się osoby w wieku 34-44 lata (36%), z kolei na trzecim użytkownicy w wieku 45-54 (12%). Ponad 10% całej bazy kandydatów stanowią osoby w wieku studenckim. 

Największa liczba użytkowników serwisu zamieszkuje województwo mazowieckie (26%). Na drugim miejscu pod względem liczebności profili zawodowych znalazło się województwo śląskie (10%), a na trzecim - małopolskie (9% użytkowników). Na kolejnych pozycjach znalazły się województwa dolnośląskie (8%) oraz wielkopolskie (8%).

- Liczba osób zakładających konta w GoldenLine systematycznie rośnie - w ciągu ostatniego roku dołączyło do nas 222 tysiące osób. Z wynikiem 2,7 mln użytkowników stanowimy jeden z największych serwisów pod względem liczby profili zawodowych - komentuje Karol Kapuściński, Sales Director w GoldenLine. - Nieustannie rozwijamy serwis, aby dawał kandydatom możliwość poznania pracodawców i sprawdzenia opinii na ich temat, a firmom pozwalał prezentować się w gronie najlepszych pracodawców, zamieścić najważniejsze z punktu widzenia kandydata informacje w jednym miejscu, a także dodać transparentną ofertę pracy.

Spośród osób, które umieściły na swoim profilu informację o edukacji, 54% ma wykształcenie magisterskie. Z kolei 16% użytkowników ma wykształcenie licencjackie lub inżynierskie, a 13% z nich - średnie. 11% osób na GoldenLine ukończyło studia podyplomowe.

Wśród użytkowników serwisu najbardziej popularny jest język angielski - posługuje się nim 57% osób (w stopniu biegłym, dobrym lub podstawowym). Na drugim miejscu znalazł się język niemiecki, który zna 14% użytkowników. Inne języki, którymi posługują się osoby posiadające profil zawodowy na GoldenLine, to rosyjski, francuski i hiszpański.

Wśród użytkowników serwisu największą grupę stanowią starsi specjaliści z ponad 5-letnim doświadczeniem zawodowym (32%). Na drugim miejscu znajdują się managerowie (19%), zaś na trzecim - specjaliści, których staż mieści się w przedziale od 2 do 5 lat (8% użytkowników). Najwięcej osób w serwisie reprezentuje branżę Sprzedaż (9%), a także Finanse/Ekonomia (9%) oraz Reklama/Marketing/Public Relations (8%). Inne popularne wśród użytkowników branże to Szkolenia/Edukacja, Media/Sztuka/Rozrywka, Inżynieria/Elektronika/Technologia, Obsługa Klienta oraz Informatyka/Programowanie.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.