15.03.2017 / Social media
 

Spot Coca-Coli z Maffashion i Czarkiem Jóźwikiem na czele YouTube Ads Leaderboard [luty 2017]

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Pierwsze miejsce zestawienia YouTube Ads Leaderboard za luty zajęła historia miłości Maffashion i Czarka z Abstrachuje w reklamie Coca-Coli. Na podium spotkamy też Grzegorza Krychowiaka testującego nowy Smart TV od Samsunga oraz Marka i Edka ze „Złomowiska”, Discovery Channel Polska. Pozostałe miejsca zajął Huawei prezentujący skaner odcisków palców i pracuj.pl z nową aplikacją mobilną.

W lutym polscy internauci dali się ponieść atmosferze Walentynek i najchętniej oglądali reklamę Coca-Coli, Historia pewnej miłości… | Maffashion i Czarek z Abstrachuje.TV #TasteTheFeeling  z Maffashion i Czarkiem Jóźwikiem w rolach głównych. Dzięki wideo poznajemy historię miłości blogerki i YouTubera, która rodzi się od pierwszego spojrzenia. 

Drugie miejsce zajął film marki Samsung, STUDIO KONESERA odc. 1: Grzegorz Krychowiak. W reklamie możemy zobaczyć, jak Grzegorz Krychowiak w języku francuskim komentuje możliwości telewizora, na którym świetnie ogląda się wideo zamieszczone na YouTube. 

Podium zamykają bohaterowie programu „Złomowisko” z Discovery Channel Polska w filmie Walentynki w Złomowisku PL.

Czwarte miejsce zdobył Huawei z wideo Huawei #Handible Fingerprint scanner - Animals, który tym razem do współpracy zaprosił nietypowych testerów skanera odcisków palców w postaci zwierząt. 

Zestawienie zamyka pracuj.pl i reklama Sprawdź, czy nie szukasz - guru. Dzięki nowej aplikacji mobilnej portalu wszyscy zyskują możliwość wygodnego poszukiwania alternatywy dla obecnej pracy. 

YouTube Ads Leaderboard to comiesięczne zestawienie spotów reklamowych najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

  • Miesięczne polskie zestawienia YouTube Ads Leaderboard są dostępne również na Think with Google.
  • Globalną listę najchętniej oglądanych reklam na YouTube można znaleźć TUTAJ.

 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
6ix
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.