Serwis umożliwia użytkowniczkom założenie wirtualnej szafy, w której mogą umieszczać zdjęcia swoich zestawów ubrań, obuwia, dodatków czy biżuterii.
Serwis Szafa.pl umożliwia użytkowniczkom założenie wirtualnej szafy, w której mogą umieszczać zdjęcia swoich zestawów ubrań, obuwia, dodatków czy biżuterii.
Założyciele serwisu wychodzą z założenia, że większość kobiet ma w domu szafy wypchane po brzegi potrzebnymi i niepotrzebnymi ubraniami. Wiele kobiet lubi je pokazywać koleżankom, modnie się ubierać, dyskutować o modzie. Dzięki serwisowi Szafa.pl mogą założyć swoją wirtualną szafę, która umożliwia komunikowanie się z osobami o podobnych gustach w całym kraju oraz szukanie nowych inspiracji podczas przeglądania szaf innych użytkowniczek.
Dodatkowym elementem, który został wdrożony w serwisie jest możliwość wymiany oraz sprzedaży ubrań pomiędzy użytkowniczkami, co pozwala odświeżyć swoją garderobę, pozbyć się ubrań już nieużywanych czy znaleźć coś oryginalnego w innych szafach.
Rejestracja, wymiana i sprzedaż rzeczy w serwisie jest bezpłatna.
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Czy ten serwis to jakiś żart? :P
Oh masakra xP
Straszny fail..
Design nie powala, ale sam pomysł jest bardzo fajny - coś dla kobiet, które codziennie otwierają swoją szafę i mówią \"nie mam się w co ubrać\" ;)
Niewypał raczej.
To chyba już nie ma tego... A info na stronie głównej jakby to był news :)
Fail serwis
Lol, haha rzeczywiste xD
Nie działa u nich rejestracja.. ;p
kolejny sklep
Jak dla mnie również nic wartościowego.
Nie wydaje sie czymś ciekawym..
korzystałam już kilka razy, polecam ;)
z całą pewnością z tego skorzytsam :) wydaje się całkiem ciekawy.
widać jest przydatny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet :)
O dziwo, jeszcze funkcjonuje! :O
O czyli widać, że również panowie znaleźli coś dla siebie. Ja chyba tez tam zajrzę. Może akurat coś mi się spodoba i będzie chciał się ktoś ze mną powymieniać.
Jest dział męski. Jest wszystko od dresów po garnitury. Także nic tylko robić zdjęcia i potem wymianę. Czyli nie ma dyskryminacji i panowie tez mogą z tej ciekawej strony skorzystać.
Ciekawe czy jest tam też dział męski. W sumie też mam trochę ciuchów na zbyciu to można by się ich pozbyć. Chyba sobie zajrzę i zobaczę co i jak to dam znać, jeśli ktoś z męskiej części jest zainteresowany ;P
Znajoma kiedyś w akademiku podobną akcję zrobiła. Miały przyjść babki i się wymieniać ciuchami. Nie wiem czy za mało to rozreklamowała czy nie poprostu nie było chętnych ale pomysł niestety nie wypalił.
Chyba powiem swojej żone by się na tym portalu zarejestrowała. Może wtedy wpadnie na jakieś pomysły i zacznie więcej rzeczy używać albo znajdzie się ktoś chętny i się wyzbędzie tego czego już ninosi przynajmniej zrobi się miejsce w szafach ;)
Dobry pomysł na stronę. Osobiście nie jestem tam zarejestrowana ani nic nie miałam z nią do czynienia, oprócz oglądania, więc za dużo na jej temat nie mogę powiedzieć. Ale za sam pomysł plus.
W sam raz strona pomyślana o kobietach, które mają za dużo w szafie a nie chcą wyrzucać, bo np. szkoda. A tutaj można się wymienić i już nie jest tak przykro;) a bardziej poważnie to dobry pomysł, tylko ciekawe jak będzie z popularnością tej strony.
Serwis tak durny jak ludzie którzy tam pracują.Wpłaciłam kasę z mbanku w którym mam konto, widnieje tam stałe zameldowanie, obecnie nie posiadam stałego meldunku, dla Allegro nie ma problemu, dla banków nie ma problemu, dla ZUS gdzie prowadze firme nie ma problemu a serwisik \"szafa\" ma problem :/ Kasy nie oddali, konta nie zweryfikowali, żądają przesłania skanów dowodu osobistego,cudów niewidów, po to żebym mogła sobie jakąś szmatę wystawiać, no śmiech na sali :D
Powinno się edytowac to zdanie<br /> \"Rejestracja, wymiana i sprzedaż rzeczy w serwisie jest bezpłatna\"<br /> bo bezpłatne już nie jest!
Dajcie spokój, szafa to fajna stronka, dużo osob z niej korzysta. nic bardziej trafnego w gusta kobiet:)
ok
@Sebastian,<br /> <blockquote>a co do YouTuba to:<a class="non-html" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/YouTube"> http://pl.wikipedia.org/wiki/YouTube</a> i historia o kocie, tylko jak on miauuuu na imie ?</blockquote><br /> no dobra, zwracam honor ;)
@Dominik<br /> <br /> Masz fajnego bloga, chyba dzisiaj poczytam a co do YouTuba to:<a class="non-html" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/YouTube"> http://pl.wikipedia.org/wiki/YouTube</a> i historia o kocie, tylko jak on miauuuu na imie ? Pozdro
@Sebastian,<br /> jeżeli nie pisałeś konkretnie o Szafie to wszystko jak najbardziej się zgadza ;)<br /> <br /> no może poza tym, że<br /> <blockquote>każdy pomysł choćby \'dziwny\' moze wypalić, że coś dedykowanego dla tych 20 userów może przerodzić się w coś popularnego dla milionów, jak YouTube na ten przykład</blockquote><br /> <br /> wątpię żeby YouTube był w swoim założeniu dedykowany dla kilkudziesięciu osób... :)
@Dominik<br /> już prostuję, mój post to nie atak na Twoją wypowiedź<br /> <br /> Pisałem ogólnie, nie o szafie! Więc sory ale nie bredzę, może wykazuję zbyt szybko idącą myśl twórczą, ale za to się nie przeprosimy : ) Chodziło mi o to, że każdy pomysł choćby \'dziwny\' moze wypalić, że coś dedykowanego dla tych 20 userów może przerodzić się w coś popularnego dla milionów, jak YouTube na ten przykład. Bez aktywności nie ma niczego więc nawet tematu nie poruszyłem.<br /> <br /> @Piot<br /> <br /> Wysokiej jakości user to na ten przykład profesjonalista. Jeżeli szafa zwiazałaby ze sobą 20 top designerów ciuchów, taki przypadek... albo z zaproszenia? to byłoby to super miejsce nieprawda? Prawda. Co do biznesu bez świecenia to odpowiedź jest krótka: dobry biznes obroni się sam a populistyczny i bezsensowny serwis musi świecić bo nie ma czym innym, tu przykładem jest wiekszość internetu.<br /> <br /> Piszcie panowie, bo mogę się mylić.
Spoko Panowie, jak ktoś chce robić serwis dla 20 aktywnych, wysokiej jakości (czyli jakich?) userów to jego święte prawo. Jeżeli dodatkowo ambicją właściciela jest nie świecenie reklam to chylę czoła człowiekowi, który oparł się pokusie zrobienia z tego dochodowego biznesu. Ja bym nie umiał :). Pozdr
@Sebastian,<br /> z całym szacunkiem<br /> <blockquote>Internet jest po to aby można było wrzucić na stronę co tylko się chce, nawet jeżeli nikt nie odwiedzi tego serwisu, nadal ma on swój potencjał i egzystuje, czy się to komuś podoba czy nie.</blockquote> <br /> tylko, że w tym przypadku jest sporo użytkowniczek zainteresowanych i ODWIEDZAJĄCYCH serwis, wrzucających nowe rzeczy z dość dużą częstotliwością (co świadczy nie tylko o ruchu ale też o zainteresowaniu)<br /> <br /> <blockquote>Żywotności strony nie jest miarą ilości ruchu tylko JAKOŚCI userów. Dlaczego wszyscy o tym zapominają ?</blockquote> <br /> oczywiście, że tak tylko tutaj (patrz: wyżej) to nie tylko odsłony, ale tak jak napisałem wcześniej konkretna AKTYWNOŚĆ userów..<br /> <br /> <blockquote>Biznes to nie tylko możliwość upakowania jak największej ilości reklam. Zresztą z reklamami powinno być dokładnie tak samo, mniej a lepiej.</blockquote><br /> wskażesz mi z łaski swojej 1 (słownie: JEDNĄ) reklamę na Szafa.pl ?<br /> <br /> w kontekście tego konkretnego serwisu delikatnie mówiąc, bredzisz ;)
Internet jest po to aby można było wrzucić na stronę co tylko się chce, nawet jeżeli nikt nie odwiedzi tego serwisu, nadal ma on swój potencjał i egzystuje, czy się to komuś podoba czy nie. Miarą żywotności strony nie jest ilości ruchu tylko JAKOŚCI userów. Dlaczego wszyscy o tym zapominają ? Biznes to nie tylko możliwość upakowania jak największej ilości reklam. Zresztą z reklamami powinno być dokładnie tak samo, mniej a lepiej.
kumple zrobili taki serwis jakiś czas temu mojeciuchy.pl <br /> teraz widać logo onetu na belce górnej
@Piotr,<br /> zupełnie się z Tobą nie zgadzam... serwis z powodzeniem działał pod starą domeną zyskując sporo użytkowniczek, teraz po \"podpieciu\" sie pod domenę Szafa.pl i wprowadzeniu usprawnień w działaniu może być tylko lepiej :)<br /> życzę powodzenia!
Żywotność projektu oceniam na tyle, ile był realizowany: 2 miesiące. Dawno nie widziałem bardziej na siłę robionego serwisu.