30.03.2009 / Startupy
 

Znajdź niższy rachunek

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 

Na przekór kryzysowi wychodzi NiskiRachunek.pl – portal, który pomoże Ci znacząco oszczędzić na comiesięcznych świadczeniach.

NiskiRachunek.pl to nowoczesny portal oferujący niższe ceny za rachunki. Obsługa serwisu zadbała o rzetelną porównywarkę ofert, pomoc przy wyborze odpowiednich taryf i co najważniejsze, wszystko możemy załatwić nie ruszając się z domu. Pracownicy NiskiRachunek.pl załatwią za Ciebie wszystkie formalności. Klienci ograniczają się jedynie do wypełnienia krótkiego formularza, który umożliwi maksymalną obniżkę rachunków bez utraty jakości usługi czy zmiany jej parametrów.

Użytkowanie serwisu jest w pełni darmowe. Wszystkie czynności związane z porównywaniem dokonują za nas kalkulatory. Wybierając np. opcję kalkulatora telekomunikacyjnego, w kilka chwil możemy sprawdzić, który z operatorów zapewni nam najbardziej atrakcyjne stawki.  Wystarczy podać z usług którego podmiotu korzystamy w danej chwili, wpisać liczbę wydzwanianych miesięcznie impulsów i już po chwili pojawia się tabelka brutalnie obnażająca prawdę – o ile przepłacamy w każdym miesiącu. Każdy z operatorów jest skrupulatnie opisany, a porównywarka działa z dokładnością co do grosza.

NiskiRachunek.pl to nie tylko telefon i internet. W serwisie można porównać wszystkie usługi, za które płacimy świadczenia. Prąd, telewizja, rachunki bankowe, a wszystko z tą samą łatwością i precyzją.

Źródło: Informacja prasowa

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • OSOM STUDIO OSOM STUDIO

  Jesteśmy agencją interaktywną, której pasja i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań mobilnych i internetowych,...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (3)
Paweł Haltof
1. Paweł Haltof 30.03.2009 / 15:01
Wszystko jest łatwe do momentu, w którym zdajemy sobie sprawę, że nie znamy swoich zachowań. Mechanizmy porównujące bez społecznej wiedzy są nisko skuteczne... przyszłość w rozwiązaniach typu Mint, oceniającym wydatki na podstawie społecznej wiedzy użytkowników - to jest perspektywa użytkownika!
ivojima
2. ivojima, 89.108.252.*, 30.03.2009 / 16:07
Sam sewris bardzo ciekawy i fajnie przejżyście wykonany , zastanawia mnie tylko to jak wygląda model bizneswoy tego typu serwisu...?
kuna
3. kuna, 85.222.102.*, 31.03.2009 / 07:39
strona wykończona, podoba mi sie , przedstawia realne wrtości, przejrzyście wskazuje korzyści, niwstety brak gsm i voip a powinno tam buc.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.