Globalna konferencja o crowdsourcingu w Warszawie

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Warszawa obok Szanghaju, Kuala Lumpur, Berlina i Amsterdamu została włączona do prestiżowej grupy miast, w których odbędą się konferencje wchodzące w skład globalnego sympozjum na temat crowdsourcingu.

Organizowane przez Crowdsourcing Week sympozjum odbędzie się w dniach 2-7 czerwca w Singapurze i będzie pierwszym tak dużym wydarzeniem obejmującym wszystkie aspekty crowdsourcingu. Warszawska edycja konferencji, której organizatorem jest MillionYou, nosić będzie tytuł The Future of Crowdsourcing i odbędzie się 12 kwietnia w Warszawie w Centrum Prasowym Foksal.

Będzie to pierwsza konferencja poświęcona w całości potencjałowi wykorzystania crowdsourcingu w komunikacji marketingowej.


Prelegenci z zagranicy opowiedzą słuchaczom o nadchodzących trendach w komunikacji opartej na dialogu marki z konsumentem. Pośród nich znajdą się min. John Andrews, CEO, Collective Bias z Nowego Jorku, Epirot Nekaj, Założyciel Crowdsourcing Week z Singapuru oraz Shelley Kuipers, CEO, Chaordix z Calgary.

Potencjał zastosowania crowdsourcingu oraz wyzwania, jakie stoją przed firmami, które decydują się na ten rodzaj interakcji z konsumentami w Polsce przedstawią podczas panelu dyskusyjnego specjaliści w obszarze innowacji w mediach, brand managerowie oraz przedstawiciele wiodących firm na rynku polskim. Podzielą się oni ze słuchaczami doświadczeniami z zakończonych sukcesem kampanii crowdsourcingowych oraz opowiedzą jak skutecznie wykorzystać narzędzie biorąc pod uwagę specyfikę rynku.

- Crowdsourcing to jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi w komunikacji marketingowej. Zauważając jego potencjał merketerzy w Polsce zaczynają poświęcać mu coraz więcej uwagi. Podczas naszej konferencji postaramy się przybliżyć słuchaczom koncepcję zastosowania crowdsourcingu w strategii marketingowej firmy oraz przedstawić ogromne korzyści jakie niesie ze sobą to innowacyjne narzędzie. Sprawnie wdrożone strategie crowdsourcingowe pozwalają szybciej i skuteczniej osiągnąć cele marketingowe firmy. Mamy nadzieję, że z takim właśnie przeświadczeniem wyjdą z konferencji nasi Goście - powiedział Jan Kasprzycki-Rosikon, Dyrektor Zarządzający, MillionYou i jeden z prelegentów Konferencji.

Podczas konferencji odbędzie się także premiera pierwszej w Polsce książki na temat crowdsourcingu autorstwa Jana Kasprzyckiego-Rosikonia (Dyrektora Zarządzającego MillionYou) oraz Jacka Piątkowskiego (byłego zastępcy Redaktora Naczelnego Media&Marketing Polska), która ukaże się w kwietniu nakładem Wydawnictwa Onepress (Helion).

Współorganizatorem Konferencji The Future of Crowdsourcing jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

Patronat nad Konferencją objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.