III edycja konferencji @Rewolucja Biznesu, która odbędzie się w dniach 12-13 maja w Centrum Finansowym Puławska w Warszawie. III edycja konferencji przebiegnie pod hasłem 4 Z e-biznesu: znaleźć + zobaczyć + zapragnąć + zostać = e-klient
Celem projektu @rewolucja biznesu jest pokazanie profesjonalnego i nowoczesnego podejścia do poznania świata e-klienta. Jego zrozumienie i poznanie zachowań behawioralnych umożliwi tworzenie komunikacji z e-klientem w sposób naturalny i bardziej skuteczny.
Koncepcja projektu @Rewolucja Biznesu opiera się na głównych wyznacznikach e-biznesu, najważniejszych etapach działań nazwanych cztery Z. Są one drogą pozyskania użytkownika jako naszego e-klienta.
Pierwsze Z: Znaleźć
Pierwszy wyznacznik odpowiada na pytanie w jaki sposób prowadzić działania marketingowe, tak aby e-klient nas zobaczył, o nas usłyszał, w oparciu o zachowania behawioralne. Pozycjonowanie służy dotarciu do e-klienta w sposób naturalny, tak aby nie zdawał sobie nawet sprawy z kierowania przekazu reklamowego.
Drugie Z: Zobaczyć
Jak konstruować przekaz by był on zauważony przez klienta na tle morza innych komunikatów reklamowych? Gdzie i jak zamieszczać naszą informację, by była ona wysłuchana bądź zauważona przez naszego e-klienta? O zasadach eye-trackingu powinien wiedzieć każdy e-marketer i wedle nich kierować przekazy komunikacyjne i reklamowe.
Trzecie Z: Zapragnąć
Po tym jak klient nas znajdzie i zobaczy musi nas zapragnąć. Pragnienie jest podstawą decyzji zakupowych. Jak uwieść e-klienta? Jakie działania przeprowadzić w ATLu a jakie w BTL by nas zapragnął? Odpowiedzią są tajniki neuromarketingu.
Czwarte Z: Zostać naszym e-klientem
By E-Klient został naszym lojalnych klientem musimy budować silne relacje pozakupowe w ramach dużych grup społecznościowych i oprzeć je na długofalowej e-lojalności. Zmierzenie bezpośredniego wpływu podświadomości e-klienta na jego decyzje zakupowe pozwala zwiększyć skuteczność oraz profesjonalizm komunikacji biznesowej przy nastawieniu na konkretne wyniki i rezultaty.
Czy jesteś gotowy na @rewolucję? Przyjdź na konferencję 12 maja i poznaj świat e-klienta i jego podświadomość!
Dowiedz się więcej:
Jorge Gimeno
Menedżer projektu
jorge.gimeno@nf.pl
22 314 14 59
http://internet.nf.pl
Pobierz ebook "Jak otworzyć sklep internetowy - ebook z poradami dla firm"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
1stplace.pl to profesjonalna agencja SEO/SEM, specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Firma oferuje …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
I mamy kolejny bzdurny pomysł na konferencje, mnożą się te konferencje jak grzyby po deszczu, a jakość oczywiście pozostaje w tle.<br /> <br /> Autorowi treści gratuluje zawiłego języka i proponuje pierwszą lepszą książkę z brzegu o pisaniu prostych i czytelnych tekstów, zrozumiałych dla wszystkich.<br /> <br /> Zarzuty:<br /> <br /> 1. Znaleźć,<br /> <br /> "Pozycjonowanie służy dotarciu do e-klienta w sposób naturalny, tak aby nie zdawał sobie nawet sprawy z kierowania przekazu reklamowego." Czy autor tej treści zdaje sobie sprawę, że nagina trochę polskie prawo? Abstrahując od tego, <br /> a. jakie pozycjonowanie? Czyżby chodziło o SEO/SEM?<br /> b. klient powinnien zdawać sobie sprawę z tego, że jest to reklama, jednak powinna ona być dla niego UZYTECZNA!!! ukrywanie reklamy to bzdura, trzeba jasno powiedzieć: "Patrz tutaj jest reklama, ale moze ona byc dla Ciebie bardzo przydatna!" - przykład? Link sponsorowane Google.<br /> <br /> 2. Zapragnąć<br /> <br /> "Pragnienie jest podstawą decyzji zakupowych."<br /> Bzdura, bardzo ogólnikowe stwierdzenie nie niosące nic za sobą. Różne produkty różne podstawy decyzji zakupowych i generalizowanie tutaj świadczy o poziomie wiedzy marketingowej autora wypowiedzi.<br /> <br /> "Jak uwieść e-klienta?"<br /> yyy, tzn zaprosić do kina, na kolację? :)<br /> <br /> "Jakie działania przeprowadzić w ATLu a jakie w BTL by nas zapragnął?"<br /> Jasna holera jak się ma ATL i BTL do internetu? Kurcze, chyba, że chodzi o to jak umiejscowić info o serwisie w reklamie TV czy na plakacie? Jeżeli tak zwracam honor :P ale żeby pisać o tym?<br /> <br /> "Odpowiedzią są tajniki neuromarketingu." <br /> Buhahah, co to za słowo neuromarketing? Kurcze, robie w tym biznesie mimo swojego młodego wieku już z 7 lat, uczyłem się u ludzi co budowali ten biznes w Polsce ale takiego słowa jeszcze nie słyszałem :D <br /> <br /> Reszty nawet nie komentuje. Słowotwórstwo niesamowite :D jestem pod wrażeniem. Merytorycznie - dno.<br /> <br /> pzdr, patS
<blockquote>Zmierzenie bezpośredniego wpływu podświadomości e-klienta na jego decyzje zakupowe pozwala zwiększyć skuteczność oraz profesjonalizm komunikacji biznesowej przy nastawieniu na konkretne wyniki i rezultaty.</blockquote><br /> <br /> Zmierzmy wpływy podświadomości. Linijką. ;)