CR Media Consulting stworzyła AdRadio - pierwszą na polskim rynku sieć reklamową internetowych stacji radiowych. AdRadio w strukturach Internet Group SA oferuje klientom unikalny sposób na przeprowadzenie zintegrowanej i precyzyjnej w dotarciu kampanii w wielu rozgłośniach internetowych jednocześnie. W portfolio sieci znajdujemy największe internetowe rozgłośnie radiowe: Open.fm, Polska Stacja i Megastacja.
Ideą sieci AdRadio jest uproszczenie i skrócenie czasu organizacji kampanii reklamowych na rozdrobnionym rynku reklamy w sieci oraz obniżenie końcowej ceny przeprowadzenia kampanii. Dzięki temu klienci zyskują doskonałe uzupełnienie kampanii w tradycyjnych mediach, zwłaszcza w radiu, w godzinach, w których słuchalność rozgłośni w sieci znacząco wzrasta. Emisje reklam odbywają się co godzinę w godzinach od 8.00 do północy.
Większość stacji w sieci AdRadio dysponuje szerokim wachlarzem kanałów tematycznych, co sprawia, że stacje te precyzyjnie trafiają w gusta słuchaczy. Oferta AdRadio daje także możliwość stworzenia własnego kanału tematycznego. Obecnie działają między innymi kanały Orange Music (kanał operatora telefonii komórkowej) oraz Nokia Studio Garaż (kanał producenta telefonów komórkowych).
Szacuje się, że rynek słuchaczy rozgłośni internetowych to około 2,8 mln osób każdego miesiąca.
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Jesteśmy agencją butikową.Specjalizujemy się w projektach w Europie i obu Amerykach.
Jesteśmy jedynym...
Zobacz profil w katalogu firm »
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Dlaczego założyłem Space Ads?
Poznaj historię Rafała Chojnackiego, założyciela agencji.
Słabe agencje i ich...
Zobacz profil w katalogu firm »
Firma MENTAX powstała w 2005 roku. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na...
Zobacz profil w katalogu firm »
Jesteśmy pierwszą w Polsce omnichannelową agencją marketingową. Odważne wizje oraz innowacyjne technologie...
Zobacz profil w katalogu firm »