2018-02-23 17:06:27

Wystawiasz na Allegro, finalizujesz sprzedaż poza serwisem? Możesz wpaść w kłopoty

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
Arek Wawrzeńczak
1. Arek Wawrzeńczak 23.02.2018 / 22:50
Wyrywkowa kontrola e-maili może okazać się permanentnym szpiegowaniem. Wystarczy ustawić filtry na słowa kluczowe, a potem zweryfikować.
Tłumaczenie swoich quasi monopolistycznych praktyk dobrem zarówno sprzedającego, jak kupującego jest mocno naciągane.
Czas pokaże, czy konkurenci serwisu nie zaczną powoli przejmować użytkowników.
Martyna
2. Martyna 11.06.2018 / 10:15
Nie jest to do końca złe rozwiązanie. Allegro stara się jak tylko może zachęcić do zakupów stricte przez serwis ( monety, kupony itd ). Jeżeli komuś zależy na tym aby mieć wysoką sprzedaż na Allegro to jest to jak najbardziej możliwe. Trzeba tylko wpisać się w standardy allegro - mieć mobilne aukcje / dostosowane zdjęcia itd. Jeżeli samemu nie mamy do tego głowy to warto zlecić to zewnętrznej firmie. Znajoma korzystała z usług firmy E-prom http://e-prom.com.pl
Tomasz
3. Tomasz 08.09.2018 / 03:29
Autor jak widzę jest wyjatkowo nieuczciwym człowiekiem. Popiera allegro, kiedy jest to najbardziej łamiąca prawo firma na polskim rynku, i nieuczciwe oraz niezgodne z prawem zmiany, jakie notorycznie wprowadzają bez informowania o tym konsumentów, a program ochrony kupujących to oszustwo. Równocześnie popiera kradzież dóbr intelektualnych i pisze kłamstwa o dyrektywie chcącej to ukrócić.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.