Alek Transportowy
Alek Transportowy 2012-12-11 12:41:13

Import z Chin dla ecommerce od AlleKurier.pl

AlleKurier.pl uruchomił dedykowaną usługę importu z Chin drogą lotniczą. Serwis oferuje bardzo niskie stawki za transport oraz kompleksową obsługę dostosowaną do potrzeb branży ecommmerce.

6 grudnia została uruchomiona usługa „AlleKurier Import z Chin”. Dotychczasową ofertę brokera kurierskiego wzbogacono o transport towarów drogą lotniczą na kierunku Chiny – Polska. Nowe rozwiązanie dedykowane jest dla przesyłek składających się z paczek o wadze do 21 kg, a także dla znacznie cięższych ładunków cargo, których waga zaczyna się od 100 kg i nie ma górnego limitu wagi. Czas potrzebny na transport z kraju środka to zaledwie 3 do 5 dni roboczych, dzięki czemu wielu sprzedawców zdąży uzupełnić stany magazynowe najbardziej chodliwego towaru jeszcze przed gwiazdką. Przedsiębiorcom, dla których czas transportu jest drugorzędny, a liczy się przede wszystkim niski koszt polecany jest serwis statkiem.pl, umożliwiający wycenę oraz zlecenie organizacji transportu drobnicowego – czyli od jednej do kilku palet - drogą morską.
Kompleksowe usługi logistyczne dla sklepów internetowych

AlleKurier.pl posiada pełen wachlarz usług dostosowanych dla sektora ecommerce. Dla importujących towar z Chin firma oferuje swoją agencję celną oraz skład celny. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dokonać rewizji towaru i sprawdzić kompletność zamówienia przed wysłaniem zgłoszenia do Urzędu Celnego.

Platforma posiada magazyn dystrybucyjny, pracujący w godzinach 6-22. System pozwala na realizację zleceń on-line oraz podgląd bieżących stanów magazynowych. Dzięki integracji systemów (wymiana danych poprzez EDI), możliwe jest szybkie i efektywne zarządzanie towarem, bez konieczności budowy własnego zaplecza logistycznego.

 1 / 1 
Mariusz Piech
1. Mariusz Piech 26.02.2013 / 15:55
dla początkujących poradnik firmy transportowej Fracht dotyczący handlu z Chinami.
Kamil Lubosz
2. Kamil Lubosz 14.05.2014 / 13:17
Niestety strona nie działa. Czyżby się już zwinęli. W sumie brakuje na rynku takiej obsługi komepleksowej. Chodź made in china nie jest u nas tak mocna już.
Kasia Wojowska
3. Kasia Wojowska 09.07.2015 / 13:51
Przy handlu z Chinami opłaca się skorzystać z firmy pośredniczącej która zna rynek chiński oraz ma pojęcie o transportowaniu towaru na większą skalę. Aby dowiedzieć się więcej polecam odwiedzić stronę http://www.izch.pl/
Danuta Szuta
4. Danuta Szuta 14.04.2016 / 22:15
Jeśli ktoś ma problem z zaksięgowaniem towaru to proponuje przeczytać artykuł - http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac-import-towarow-z-chin który przedstawia zasady księgowania importu towaru z Chin. Wszystko fajnie krok po kroku wyjaśnione, jak należy to zrobić w systemie księgowości online.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.