max 2011-03-20 16:19:29

Jak rozreklamować sklep?

Kolejny temat rzeka - jak rozreklamować nowy sklep internetowy? W co warto zainwestować oprócz porównywarek cenowych typu ceneo, skapiec?

1 / 2  Następna »
Dagmara Szewczyk
1. Dagmara Szewczyk 19.12.2013 / 16:05
Interesuje mnie przede wszystkim pierwsza część tego pytania, mianowicie rozreklamowanie sklepu internetowego... Przede wszystkim wejść na wszystkie kanały sprzedaży- być mobilnym! Klienci muszą nas znaleźć także na smartfonie i tablecie i być zadowolonymi z naszej strony mobilnej. Później oczywiście social media, założenie fun page i zorganizowanie konkursów, także przy współpracy z innymi sklepami, wykupienie mailingu, no i oczywiście pozycjonowanie poprzez odpowiednie słowa kluczowe i linki.
Martyna Sarnowska
2. Martyna Sarnowska 02.01.2014 / 23:28
Warto patronować medialnie jakimś fajnym wydarzeniom, trzeba wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych klientów
Ewa Olasz
3. Ewa Olasz 26.02.2015 / 11:27
Wszystkie internetowe i technologiczne sztuczki są oczywiście bardzo ważne, ale trzeba od razu zastanowić się jak zatrzymać klienta. W sklepach internetowych nie mamy bezpośredniego kontaktu z ludźmi więc trzeba jakoś stworzyć przyjazną kreację. Ja postawiłam na ciekawe etykiety. Do każdego produktu doczepiam etykietkę z moim logo. Dodatkowo załączam torebeczkę z logo. Znalazłam ciekawą firmę, która wykonała mi to wszystko za niewielkie pieniądze. Możecie sobie spojrzeć: http://www.novacode.pl/
Marta Szatkowska
4. Marta Szatkowska 27.02.2015 / 13:41
Bardzo ważne jest pozycjonowanie sklepy, szukając w google danego przedmiotu zazwyczaj przeglądamy pierwsze parę stron, na resztę raczej mało komu chce się zaglądać.
Aga Kowal
5. Aga Kowal 25.03.2015 / 19:58
Pozycjonowanie postawiłabym na pierwszym miejscu, żeby wykorzystać porównywarki cen trzeba mieć niskie ceny, nie zawsze jest to wykonalne. Fanpage i inne socjale są uzależnione od branży, nie każda z nich pasuje do facebooka. Można próbować także przez Youtube ale o ile ładnie wygląda reklama samochodu, jakiegoś gadżetu to nie koniecznie gwoździ czy ręczników, choć przy odrobinie wyobraźni ...
Monika Łuczak
6. Monika Łuczak 21.04.2015 / 15:27
Warto skupić się na głównej zalecie sklepu internetowego. Na przykład reklamowanie szybkich płatności online (Dotpay). Sprawdzają się też konkursy na fanpage oraz content marketing.
Elwira Kowalska
7. Elwira Kowalska 22.04.2015 / 12:10
A może tak jakaś mała produkcja filmowa o działalności sklepu? Taki film pozwoliłby poznać klientom jak np. wygląda droga od zamówienia do dostarczenia produktu.
Monika Łuczak
8. Monika Łuczak 27.04.2015 / 10:47
Produkcja filmowa to bardzo dobry pomysł. Wbrew pozorom filmiki nie są drogą sprawą, warto sprawdzić Reklamy Video Google. Do tego dostaniemy jeszcze pełne statystyki odnośnie osób zainteresowanych reklamą.
Albert Słoik
9. Albert Słoik 25.04.2016 / 10:17
Warto też poświęcić czas na budowanie dobrego wizerunku sklepu, np. na fb, myślę że to jest fajny sposób na zbliżenie się do klienta i budowę więźi z klientem, który jeśli zacznie mieć pozytywne skojarzenia z naszym sklepem z pewnością do niego wróci. Obecnie social media skupiają najwięcej potencjalnych klientów więc myślę że warto w to inwestowac i temu poświęcić czas. Dobrym sposobem są też porównywarki, a co do Reklamy Video Google, ciekawy pomysł
Martyna Chapsburg
10. Martyna Chapsburg 13.05.2016 / 15:24
No i żeby ta obsługa była dobrze prowadzona. W sellasist masz do wyboru transferuj, dotpay payu ale też raty santandera i żagla - o tym nikt nie pisze a przecież raty to podstawa. Tam jeszcze kilka jest ale nie pamiętam, odsyłam na http://sellasist.pl w zakładce o możliwościach jest wszystko wypunktowane.
 1 / 2  Następna »
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.