henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-08-20 11:16:48

Marketingmatic - dedykowany system dla małych sklepów

Marketingmatic to zupełnie nowe narzędzie na polskim rynku dedykowane dla małych sklepów internetowych korzystających z najpopularniejszych platform ecommerce w Polsce – Shoper, IAI Shop, Clickshop i iStore. Marketingmatic oferuje unikalne technologie, które zwiększają sprzedaż i ograniczają odpływ użytkowników ze strony bez dokonania zakupu.
Z Marketingmatic wystarczy kilka kliknięć, aby uruchomić dynamicznie spersonalizowane wiadomości e-mail i dynamiczne indywidualnie dopasowywane rekomendacje produktów na stronie WWW. System oferuje podstawowe niezbędne funkcjonalności dla sklepów internetowych. Identyfikuje i monitoruje zachowanie osób odwiedzających stronę internetową firmy. Na podstawie gromadzonych danych system wysyła dynamicznie spersonalizowane e-maile, wiadomości z porzuconym koszykiem oraz wyświetla indywidualnie dopasowane rekomendacje produktów na stronie WWW.

W praktyce pozwala skutecznie obsłużyć jeden z największych problemów sklepów internetowych – wizyty niezakończone zakupem. Kiedy klient wejdzie na stronę i obejrzy kilka produktów i opuści stronę bez dokonania zakupu Marketingmatic automatycznie wyśle wiadomość e-mail zawierającą produkty przeglądane przez Klienta i do nich pasujące. Taka indywidualnie dopasowana oferta dużo skuteczniej przyciąga Klienta z powrotem na stronę WWW niż standardowy mailing produktowy, a kiedy Klient wróci system wyświetli produkty rekomendowane specjalnie dla niego, w formie ramki produktowej na stronie WWW. W prosty sposób każdy Klient otrzyma ofertę dopasowaną dla niego i w momencie największego zainteresowania zakupem. Takie działanie pozwala zwiększyć ilość transakcji z e-Mail Marketingu nawet o 300% i wartość zakupu o 30%.
Więcej informacji na stronie www.marketingmatic.com/

Na podstawie komunikatu prasowego E. Misieckiej (Genesis PR) z 20.08.2014 r.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.