smerf naczelnik
smerf naczelnik 2010-11-02 15:59:17

Darmowy hosting bez reklam

Czy oferuje ktoś darmowy hosting bez żadnych reklam?

1 / 1 
Marek Piwnik
1. Marek Piwnik 03.11.2010 / 14:05
Nie sądzę:) Dzisiaj reklamy są wszędzie i wszędzie jest ich całe mnóstwo. Jeśli by ci się udało taką firmę znaleźć to daj znać, pewnie wiele osób by również chciało skorzystać z takiej okazji. Ja jednak osobiści uważam, że może ci się to jednak nie udać.
Frenek Maurer
2. Frenek Maurer 03.11.2010 / 14:54
Racja reklamy są wszędzie i w świecie rzeczywistym i w internecie. Niestety ciągle ich przybywa więc wątpię by się znalazł jakiś altruista z darmowym hostingiem skoro można na tym zarobić.
Adam Wolny
3. Adam Wolny 04.11.2010 / 09:41
Ja jadąc samochodem dostaje oczopląsu od tych wszystkich reklam, billboardów i tym podobnych stojaków reklamowych. Nawet w sieci nie jestem pewien, czy za chwilę mnie gdzieś taka reklama nie zaatakuje. To jest po prostu już zupełnie niedorzeczna sytuacja. Darmowy hosting bez reklam - nie znam takiego.
Igor Truty
4. Igor Truty 04.11.2010 / 16:35
darmowy hosting to chyba jakiś żart. ja się z nim jeszcze nigdy nie spotkałem, choć może rzeczywiście ktoś kiedyś zdecyduje się na takie właśnie decyzje. Altruiści i społecznicy nie są wcale tacy chętni do pracy jak by nam się to wydawać mogło.
katarzyna krzak
5. katarzyna krzak 05.11.2010 / 08:47
No cóż jak na razie to ja również nie znam nikogo kto oferowałby darmowy hosting. Dzisiaj jest to chyba zupełnie niemożliwe. Może w większych miastach jest to możliwe, jednak przecież na reklamach się zarabia, a w związku z tym dobrze jest je posiadać na swoich stronach internetowych.
Marta Kania
6. Marta Kania 05.11.2010 / 10:14
Wiele osób poszukuje dzisiaj darmowego hostingu bez reklam i to jeszcze z dużą pojemnością. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę taką właśnie frazę i wszystko staje się jasne. dla mnie coś takiego jak hosting bez reklam po prostu nie istnieje.
Mikołaj Klag
7. Mikołaj Klag 06.11.2010 / 10:35
A ja widzę, ze w wyszukiwarce można znaleźć cała masę różnego rodzaju firm i instytucji, które to taki hosting zapewniają. Tak sie przynajmniej reklamują. Jak to natomiast wygląda w praktyce? Trudno powiedzieć. Czasami dobry chwyt reklamowy jest skuteczny, a czasami nie.
Ilona Kmieć
8. Ilona Kmieć 06.11.2010 / 18:40
No cóż, ja również nie znam takiego serwisu, który by oferował nam dzisiaj darmowy hosting bez reklam. tego akurat nie można już dzisiaj od nikogo wymagać. Można by spróbować poszukać, ale to chyba jest dzisiaj niemożliwe. Wiele osób oferuje nam taki hosting, ale to tylko chwyt reklamowy.
Arek
9. Arek 02.02.2011 / 21:35
Za 20-30 złotych można znaleźć tani hosting, darmowe niestety mają wadę że są zalane reklamami
fiks
10. fiks 19.07.2011 / 14:41
Niekoniecznie zalane reklamami. Ostatno pojawiło się:

http://onuse.pl

bez reklam, limitu transferu a co mnie najbardziej ciekawi to mogę podpiąć swoją domenę.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.