Marcin Sowiński
Marcin Sowiński 2013-11-20 13:57:29

Domeny .pro warto?

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją jakieś statystyki bądź też badania odnośnie popularności domen w Polsce. Jeśli nie to być może ma ktoś jakieś konkretne własne doświadczenia, którymi mogłaby się ze mną podzielić. Niebawem planuję rozpocząć moją działalność gospodarczą i w związku z tym zastanawiam się jaka domena zostanie najlepiej zapamiętana, ale również będzie odpowiednia na polskie realia. W tym momencie jestem w posiadaniu domeny firma.net.pl. Nie jestem jednak co do niej przekonany dlatego rozważałem zakup domen firma.pro, firma.eu (niestety firma.pl oraz firma.com nie jest dostępna) oraz domen związanych z moją działalnością np.: zdroweodzywianie.pl Moją grupą docelową będą ludzie w wieku 30-50 lat, głównie z Krakowa oraz oraz firmy z południowej Polski.
Co sądzicie?

1 / 1 
piotr krol
1. piotr krol 13.03.2014 / 18:17
Biorąc pod uwagę że ludzie nie znają domeny .pro, myślę że nie będzie lepsza od oklepanego .pl.
Maciej Kurek
2. Maciej Kurek 14.03.2014 / 09:41
Rozpoznawalność domeny to jedno, druga sprawa to restrykcje przy rejestracji. Tworząc nową nazwę trzeba dosłać dokumenty potwierdzające, że jest się specjalistą. Więcej informacji tutaj: http://2be.pl/domeny-lista/pro/
Marek Wiśniewski
3. Marek Wiśniewski 01.06.2014 / 16:25
Jest to dobra alternatywa gdy domena pl jest już zajęta.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.