2019-07-18 19:31:41

Agencje SEO – ranking. Te firmy warto zbrifować na prowadzenie działań promocyjnych w Google

Zobacz komentowany artykuł

« Poprzednia  3 / 3 
Kolegamipolecil:)
21. Kolegamipolecil:) 10.10.2019 / 12:57
Trafiłem tu dzięki koledze, który interesuje się tematem promocji w google i seo. Zbrifowałem już kilka agencji seo, a przy okazji dowiedziałem się kliku przydatnych rzeczy :) Super
Eryk99
22. Eryk99 11.10.2019 / 10:44
Od niedawna interesuję się marketingiem w internecie, w szczególności google Ads i SEO. Z wielką przyjemnością czytam wasze raporty i analizy, co prawda akurat lista agencji do których warto podesłać zapytanie o ofertę na działania promocyjne mi się teraz nie przyda, ale inne rzeczy w tym dokumencie są naprawdę ciekawe. Mam nadzieję, że będzie więcej tego typu informacji w przyszłości na interaktywnie.
PanGrzegorz
23. PanGrzegorz 11.10.2019 / 13:14
Agencję do seo mam już dawno wybraną, ale kliknąłem z ciekawości na ten raport "seo" i się miło zaskoczyłem tym, że jest też sporo informacji o Google Ads i optymalizacji kampanii. Zauważyłem, że mam trochę zbyt ogólne te frazy kluczowe wpisane w moim koszyku keywordsów, będę musiał nad tym popracować albo zastanowić się czy nie poprosić mojej agencji aby rozszerzyła swoje działania również w tym kierunku. Oprócz tego znalazłem dla siebie tutaj całą masę eksperckiej wiedzy o działaniach promocyjnych w naszym ulubionym wujku google - czas który przeznaczyłem na czytanie na pewno nie był czasem straconym.
« Poprzednia  3 / 3 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.