2019-07-18 19:31:41

Agencje SEO – ranking. Te firmy warto zbrifować na prowadzenie działań promocyjnych w Google

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
teressss
1. teressss 22.07.2019 / 16:46
dzieki. super
teressss
2. teressss 22.07.2019 / 16:47
a i jeszcze pytanie, ile powinien kosztowac abonament za uslugi seo w dobrej agencji - jak to w ogole wyluczyc i jak rozlicza agencje?
gienek
3. gienek 06.08.2019 / 22:31
Słuchajcie, dzięki za ten raport o agencjach SEO. Faktycznie się przydał, bo właśnie brifujemy agencja na najbliższy rok na działania w Google. SEO to postawa, ale znaleźć dobrą agencję jeszcze trudniej. Może wpisujcie po prostu tutaj w komentarzach, kogo polecacie, bo przecież w raporcie Interaktywnie nie ujęło wszystkich.

Którą agencję SEO polecacie?
gienek
4. gienek 06.08.2019 / 22:47
Jaką agencję SEO polecacie?
Oleq
5. Oleq 12.08.2019 / 10:21
super, dziękuję za ten artykuł. Szukam właśnie agencji seo i to mi bardzo pomoże przy wyborze właściwych podmiotów do realizacji mojej strategii.
Pepe
6. Pepe 12.08.2019 / 12:55
Bardzo fajny raport i ranking agencji seo. Różne słyszy się informacje o specjalistach od Google, więc dobrze mieć pod ręką listę polecanych firm specjalizujących się w tej sferze. A jak widać, zapotrzebowanie na pozycjonowanie jest tym samym na agencje seo.
DariuS
7. DariuS 12.08.2019 / 14:11
Dzięki za to zestawienie, czegoś takiego szukałem. Oprócz zestawienia agencji, znalazłem w tym raporcie wiele bardzo ciekawych informacji dla siebie. Przede wszystkim zaciekawiła mnie statystyka wydatków na reklamy. Widać, że właściciele firm mają coraz większe pojęcie o tym jak prowadzić swój biznes i potrafią przeznaczyć większe sumy na rozwój swojej strony internetowej i reklamę w sieci. Znam wiele osób które jeszcze niechętnie korzystają z dobrodziejstw internetu, gdzie można stosunkowo niskim kosztem zbudować naprawdę świetną bazę klientów. W mojej branży bardzo się liczy posiadanie dobrze zoptymalizowanej strony internetowej, która posiada odpowiednio skonfigurowany sklep. Będę się teraz rozglądał za odpowiednią agencją, na pewno zbrifuję którąś z wymienionych w art., dzięki.
Kuba
8. Kuba 13.08.2019 / 16:35
Wiem z doświadczenia, że wybór agencji Seo nie jest łatwy. Mam za sobą współpracę z firmą i była to współpraca, która powinna być o wiele bardziej owocna. Szkoda, że przy wyborze agencji nie trafiłem na ten raport, bo pewnie pomógłby mi podjąć właściwszą decyzję. Zresztą, przymierzam się do zmiany, więc z pewnością będę posilkowac się tym, co w raporcie się znalazło.
Anna Moc
9. Anna Moc 14.08.2019 / 10:50
SEO to czasami naprawdę czarna magia, dlatego wolę polegać na fachowcach. Z drugiej strony nie chciałbym nic nie rozumieć z rozmów z SEOwcami. Ten raport w tym zakresie na szczęście też pomaga
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.