2013-02-13 06:20:23

Kluby zakupowe w Polsce. Tak zarabiają na klientach

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Andrzej Guz
1. Andrzej Guz 13.02.2013 / 10:43
http://forum.wirtualnemedia.pl/internetowy-kobiecy-klub-zakupowy-limango-wchodzi-do-polski-t46931.html - myślę, że to druga, bardziej wiarygodna strona medalu.
Karolina Miczka
2. Karolina Miczka 15.02.2013 / 11:22
Kluby zakupowe cieszą się coraz większym powodzeniem, nie ma się co dziwić - dziś wszyscy chcą się ubierać modnie i udawać bogaczy, jednocześnie starając się zaoszczędzić :) Ja bardzo lubię robić zakupy w takich miejscach, jednak najczęściej zakupy robię w klubie Złote Wyprzedaże, a w Limango jeszcze nie miałam okazji nic kupować. Kiedy przed pierwszymi zakupami przeglądałam opinie w sieci, to trochę się wystraszyłam, bo ludzie narzekali zwłaszcza na bardzo długi czas oczekiwania na towar. Jesteśmy przyzwyczajeni do szybkich transakcji, no ale skoro chcemy mieć niedrogi, oryginalny i markowy towar, warto uzbroić się w cierpliwość. Ten tekst przynajmniej wyjaśnia takie podstawowe kwestie, które powinni przyswoić wszyscy kupujący, wtedy może bardziej doceniliby tę możliwość kupowania fajnych rzeczy w promocyjnych cenach :)
Majster
3. Majster 29.03.2021 / 07:08
Ta magazyny kup coś od nich to się dowiesz że za 3 tygodnie to dostaną i potrzebują jeszcze 2-3 dni na wysyłkę.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.