2015-02-23 08:05:22

Oto najpopularniejsze serwisy randkowe w Europie

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Marlena Miziurska
1. Marlena Miziurska 24.02.2015 / 12:12
Niedługo wszyscy zaczniemy się zastanawiać jak dwoje ludzi mogło się poznać w czasach, gdy nie było internetu i portali randkowych
Jacek
2. Jacek 21.08.2017 / 21:33
Proszę o informację, jak usunąć profil z portalu MAMBA, dotyczy smartfona
filipeczka55
3. filipeczka55 15.12.2017 / 17:28
Jak dla mnie najlepszym portalem randkowym jest http://kochaj.pl Dzięki niemu poznałam swojego aktualnego chłopaka i planujemy razem wspólne życie razem. Mają dobry system weryfikacji profili i ciekawy testo dopasowania który dobiera partnera.
Monika
4. Monika 27.10.2019 / 17:10
Ja korzystałam z kilku portali randkowych, jednak nikogo dla siebie nie znalazłam. Postanowiłam skorzystać z biuro matrymonialnego, konkretnie z Centrum Zapoznawczego Zolyty z Czerwionki- Leszczyny. Dziś nie żałuje, bo od półtora roku spotykam się z Dawidem, poznanym właśnie przez to biuro. Polecam Monika
Luiza
5. Luiza 07.11.2019 / 17:15
Miłość swojego życia poznałam poprzez biuro matrymonialne Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. Z Tomaszem jesteśmy od roku i nie wyobrażamy sobie życie bez siebie. Fajna babka prowadzi to biuro, biurze bardzo sympatyczna atmosfera. Poza tym mają wielu zadowolonych klientów z całej Polski i masę pozytywnych opinii. Polecam Luiza
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.