2020-05-25 12:39:24

Raport: Agencje SEO i marketing w Google. Dane, analizy, nowości, porady ekspertów

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Bing
1. Bing 12.11.2020 / 10:37
Bardzo fajna analiza rynku reklamy na smartfonach. Bardzo ciekawie są tendencje przepływu wydatków, użytkowników i klientów między komputerami stacjonarnymi, tabletami i smartfonami. Nie wiem, czy ktoś przewidział, że to będzie taka burza, ale ciekawie ogląda się zmiany :)
Kamila
2. Kamila 17.11.2020 / 10:48
no i wreszcie zrozumiałam, co to jest ten CSS. Dziękuję! Bardzo!
Kamila
3. Kamila 17.11.2020 / 10:53
A! i jeszcze dowiedziałam się, które narzędzia są darmowe w przypadku generowania i obsługi feeda produktowego :) takie podpowiedzi to ja lubię.
Radek
4. Radek 20.11.2020 / 13:31
Wreszcie ktoś zauważył, że sama kasa nic nie załatwi. To znaczy trochę załatwi, ale będzie drogo i na krótką metę. Zdecydowanie jestem zwolennikiem podejścia, w którym płatne kampanie wspiera się optymalizacją strony i tworzeniem treści seo-friendly. Mam nadzieję, że dużo osób przeczyta Wasz raport i skończy się chamska reklama reklama oparta tylko na kasie, która nie oferuje uzytkownikowi nic poza opcją zakupu
Wars
5. Wars 25.11.2020 / 12:17
czego by nie mówic o Google, to jest jednak w tej chwili najlepsze rozwiązanie na świecie i nic dziwnego, że jego właściciel chcą na tym zarobić. Ostatnio przez przypadek wrzuciło mnie w wyszukiwarkę yahoo i to był prawdziwy mrok w wynikach (polecam prosty test i wpisanie tej samej frazy w google i yahooo). A przecież kiedyś yahoo naprawdę dawało radę. Zatem brawo dla Google. I dzięki za raport, po przeczytaniu bardziej rozumiem mechanizmy działania tej wyszukiwarki
W punkt
6. W punkt 26.11.2020 / 14:47
"W przypadku pisania tekstów pod SEO trudno określić, ile razy powinniśmy użyć takich fraz jak “pisanie pod SEO”, “jak pisać teksty SEO”, czy też właśnie może “pisanie tekstów SEO”. Nie wiemy czy powinniśmy pogrubić frazę główną, którą jest, załóżmy “pisanie tekstów pod SEO”, bo robot wtedy lepiej ją widzi" - doskonały akapit! brawo :D :D :D a do tego dalej jest jeszcze ciekawiej!
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.