2019-02-27 09:31:02

Raport Interaktywnie.com: Interaktywne Agencje Marketingowe 2019

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
arturttto
1. arturttto 28.02.2019 / 08:28
Fantstyczny raport. Kawal solidnej wiedzy i danych. A tabela z agencjami, robi robote. Juz nie musze wyszukiwac pojedynczych agencji, tylko od razu wiem, ktire zapraszac do naszych przetargow na kolejne kampanie. Gotowiec idealny. Dzieki :)
iwonnnmma
2. iwonnnmma 28.02.2019 / 20:45
Ciekawe sa dane rynkowe i info o agencjach. Nie mialam pojedia, ze najwiecej nadal wydaje farmacja. Nie zdawalam sobie tez sprawy, ze mimo adblockow coraz wiecej idzie do netu i internet w tym roku przegoni TV. Wezcie wytlumaczcie prosze czy firmie informatyvznej - sprzedaz hardware w kanale b2b polevilibyscie tez kampanie w soeci, czy jednak tylko tradycyjne dzialania. nie mam doswiadvzenoa z seicia? a chcialabym sprobowac.
Teskiska
3. Teskiska 28.02.2019 / 23:58
A przydałby się jeszcze taki raport o sklepach internetowych - podpowiadam redakcji. Dobrze byłoby zobaczyć przychody dużych ecommercow. Kto zarabia najwięcej i komu przybyło najwięcej rok do roku.
Drugi temat to rynek reklamowy i trendy. Też chętnie przeczytam takie opracowanie.
233445
4. 233445 01.03.2019 / 11:43
Ta lista w raporcie robi robotę! Super. Ależ to fajne i przydatne! Jest w czym wybierać :)
Daniel Habura
5. Daniel Habura 13.03.2019 / 11:59
Bardzo ciekawe zestawienie agencji interaktywnych. Sporo użytecznej wiedzy, kawał solidnej pracy po stronie redakcji ;)
eliza
6. eliza 15.04.2019 / 22:03
wooooow. dzięki. dzień roboty mi odpadł :):):) skorzystam, skorzystam.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.