Security Awareness
Security Awareness 2011-09-09 13:55:37

Jesienne spotkania FORTiB

15 września we Wrocławiu odbędzie się Forum Ochrony Rozwiązań Teleinformatycznych i Biznesu. To kolejna edycja spotkań dla osób zainteresowanych skutecznym wdrażaniem praktycznych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego.

W pierwszej połowie roku odbyły się dwa cykle spotkań, m.in. w Poznaniu i Gdańsku, które zgromadziły grono specjalistów zainteresowanych poruszaną tematyką. Kontynuacja projektu świadczy o atrakcyjności poruszanych zagadnień, skupiających się wokół bezpieczeństwa IT. Forum łączy wykłady teoretyczne prowadzone przez ekspertów z prezentacjami konkretnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego. Dzięki temu uczestnicy mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w tej dziedzinie, poznać najważniejsze zagrożenia i dowiedzieć się jak im zapobiegać.

W czasie spotkania zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania wiodących producentów takich jak Fortinet, SONY, Symantec i F-Secure.

Pozostałe spotkania odbędą się w Warszawie (28 września), Katowicach (6 października) oraz Krakowie (20 października).

Udział w Forum jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rejestrację. Więcej informacji wraz z programem spotkania znajduje na stronie: http://www.fortib.pl.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.