Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-02-07 14:57:42

www.homebook.pl uzależnia od wnętrz w dobrym stylu

"www.homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa od maja 2013 roku skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w odświeżeniu lub całkowitej metamorfozie domu, mieszkania lub ogrodu. Użytkownicy znajdą tu informacje o markowych produktach, tysiące inspiracyjnych zdjęć oraz porady i kontakt do specjalistów z branży"
-donosi we wczorajszym (6 lutego 2014 r.) komunikacie prasowym Hanna Gehrke-Gut (agencja GutPR).

Brak kreatywnych koncepcji i znajomości nowości rynkowych może być poważnym utrudnieniem w zrealizowaniu marzeń o pięknych, funkcjonalnie urządzonych „czterech kątach”. Nieocenionym źródłem inspiracji okaże się portal www.homebook.pl. Entuzjaści nieszablonowych aranżacji wnętrz znajdą tu liczne porady jak projektować, dekorować i urządzać mieszkanie, nieustannie aktualizowaną bazę kontaktów do szerokiego grona profesjonalistów z branży oraz praktyczne wskazówki, gdzie szukać designerskich produktów wnętrzarskich.
www.homebook.pl inspiruje od niemal roku. Od tego czasu liczba użytkowników serwisu stale rośnie. Obszerna baza wnętrzarskich inspiracji, zarówno tych niekonwencjonalnych, jak i bardzo praktycznych, przyciąga rzesze kolejnych Internautów – w tym profesjonalnych architektów, pasjonatów, jak i osoby całkowicie zagubione w obliczu zadania, jakim jest aranżacja wnętrz.

Serwis ma bardzo intuicyjne menu. Sporym udogodnieniem w dokonaniu precyzyjnej selekcji w krótkim czasie są tematyczne zakładki: INSPIRACJE, PRODUKTY, IDEABOOKI, SPECJALIŚCI oraz FORUM.

W dziale INSPIRACJE, w galerii www.homebook.pl znaleźć można prawie milion fotografii ilustrujących ciekawe aranżacje oraz wizualizacje nowoczesnych wnętrz, udostępniane przez profesjonalnych architektów i projektantów. Kompleksowe portfolio różnych stylów i koncepcji, współczesnego oraz bardziej konserwatywnego designu, pomocne jest w sprecyzowaniu własnych preferencji i oczekiwań.
Szukając oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz warto zajrzeć także do zakładki PRODUKTY. Zgromadzone tu przykłady mebli, oświetlenia, armatury łazienkowej, tekstyliów i licznych dodatków dekoracyjnych, nawet osobom niedoświadczonym w aranżowaniu, pozwolą lepiej wyeksponować, lub też dopiero odnaleźć, korespondujący z ich gustem i założonym budżetem, styl. Co istotne, odszukane projekty, produkty i porady na www.homebook.pl możemy grupować w tzw. „ideabooki”. Zalogowani użytkownicy serwisu budują w ten sposób własną bazę inspiracji, do której zawsze będą mogli powrócić, rozbudować lub polecić innym.
Wszyscy zainteresowani zatrudnieniem profesjonalisty w aranżowaniu wnętrz za niezwykle pomocną uznają natomiast obszerną bazę kontaktów w zakładce SPECJALIŚCI, pogrupowaną według 9 kategorii, również z podziałem na województwa. Stale aktualizowana baza, zawierająca dane kontaktowe i portfolio producentów, biur projektowych, architektów i designerów, wykonawców, ale także specjalistycznych sklepów, to prosty i efektywny sposób na komunikację z nimi. www.homebook.pl to poręczne kompendium wiedzy również dzięki aktywności jego użytkowników. Dołączając do forum serwisu możemy liczyć na poradę profesjonalistów oraz pasjonatów nowinek ze świata architektury, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.
Kolejną, niekwestionowaną zaletą www.homebook.pl jest możliwość wyselekcjonowania produktów z uwagi na charakter pomieszczenia, interesujący nas styl aranżacji, rodzaj zastosowanych materiałów, ich cenę lub kolorystykę. Pozwala to na precyzyjną selekcję oraz błyskawiczne dotarcie do adekwatnych względem naszych oczekiwań informacji.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.