Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-06-11 11:32:28

MyDwoje.pl z certyfikatem Trusted Shops

MyDwoje.pl jest pierwszym w Polsce serwisem matrymonialnym certyfikowanym przez Trusted Shops. Portal spełnił ponad 70 kryteriów jakości i cieszy się 100% współczynnikiem niezawodności. Trusted Shops jest liderem wśród firm certyfikujących usługi internetowe i oferujących ochronę kupującego oraz platformę niezależnych opinii na temat sklepu lub serwisu. MyDwoje.pl stanowi ciekawy przykład dla profesjonalnych usług online. W ostatnim roku Trusted Shops odnotował kilkuprocentowy wzrost zainteresowania certyfikatem w branży usługowej.
Kryteria certyfikacji Trusted Shops bazują na przepisach prawnych, które zostały ujęte m.in. w ustawie o ochronie niektórych praw konsumentów lub ustawie o ochronie danych osobowych. Dokumenty te obowiązują wszystkie przedsiębiorstwa działające w Internecie, niezależnie od tego, czy sprzedają one towary czy usługi.
„Audyt ekspercki, któremu poddaliśmy serwis MyDwoje.pl uwzględniał indywidualny charakter serwisu. Na przykład: prawo do odstąpienia od umowy przysługuje kupującym w sieci niezależnie od tego, czy konsument kupuje towar czy też usługę. W każdym z przypadków sklep powinien poprawnie poinformować o tym prawie. W przypadku sprzedaży usług, termin na odstąpienie od umowy liczony jest od dnia zawarcia umowy. Natomiast w przypadku zakupu produktów termin na odstąpienie od umowy liczony jest od dnia otrzymania przesyłki. Serwis MyDwoje.pl został sprawdzony między innymi pod tym kątem” – komentuje Julia Mandel, ekspert ds. prawa i certyfikacji w Trusted Shops.

Na podstawie informacji prasowej Aleksandry Haci (LEWIS PR – Global Communications) z 10.06.2014 r.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.