Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-05-28 10:26:30

Nowe serwisy PPG Deco Polska

PPG Deco Polska udostępniła klientom, architektom i wykonawcom nowe serwisy: profesjonalnefarby.pl, sigmacoatings.com.pl, dekoralprofessional.pl oraz centrumdekoral.pl - donosi w dzisiejszym komunikacie prasowym Mateusz Byś z agencji Royal Brand PR.

Nowe serwisy zostały zaprojektowane w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu urządzenia, na którym są przeglądane. W efekcie layouty platform są tak samo funkcjonalne na tablecie, smartfonie jak i na komputerze. Teraz dostęp do stron jest możliwy w każdych warunkach.

Szata graficzna serwisów jest zgodna z najnowszymi trendami. Główne menu stron profesjonalnefarby.pl, sigmacoatings.com.pl, dekoralprofessional.pl zostało podzielone na moduły, dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie przejście pomiędzy nimi. Błyskawiczne odnalezienie informacji na temat oferty możliwe jest dzięki zaawansowanej wyszukiwarce produktów i szczegółowemu filtrowaniu treści. PPG Deco Polska udostępniła również wyszukiwarkę dokumentacji, w której znaleźć można m.in. atesty higieniczne i karty specyfikacji produktów oraz informacje o certyfikatach.
Najczęściej odwiedzane przez konsumentów strefy dla wykonawców i architektów zostały wyeksponowane i wzbogacone o dodatkową, ciekawą treść. W efekcie, w panelach dostępne są wskazówki i treści na temat: wsparcia technicznego oraz doradztwa, szkoleń w zakresie Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional, systemów produktowych, w tym nowoczesnych technologii i efektów dekoracyjnych. Ponadto architekci otrzymali pełny dostęp do Biblioteki kolorów, a także do Biblioteki rysunków CAD. Każdy użytkownik serwisów za pośrednictwem aplikacji „iKonsultant” może uzyskać informacje na temat przeznaczenia i właściwości firmowych produktów.
Natomiast serwis centrumdekoral.pl to wirtualna przestrzeń, należącej do PPG Deco Polska ogólnopolskiej sieci sklepów, Centrum Dekoral Professional, oferującej farby, lakiery, impregnaty i systemy ociepleń. Poza udogodnieniami takimi jak zaawansowana wyszukiwarka produktów umożliwiająca szczegółowe filtrowanie czy wirtualny wizualizer, na nowej stronie zostały wyeksponowane moduły dedykowane profesjonalnym wykonawcom.

Za przygotowanie serwisów odpowiada Wojciech Kapelusz, Online Marketing Manager.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.