henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-03-11 11:04:31

Propertydesign.pl dla architektów, projektantów...

Marta Stach z Imago Public Relations informuje w komunikacie prasowym z 5 marca 2014 r. o uruchomieniu nowego portalu dla architektów, projektantów, dostawców wyposażenia oraz osób związanych z sektorem nieruchomości komercyjnych

Nowe trendy w projektowaniu i architekturze obiektów komercyjnych, codzienne informacje o planach i przebiegu inwestycji, autorach projektów budynków i ich wnętrz, rozwiązaniach technologicznych, certyfikacji ekologicznej, przepisach prawnych, konkursach czy przetargach. Grupa PTWP prezentuje kolejny branżowy portal propertydesign.pl.

Propertydesign.pl to portal informacyjny dla architektów i projektantów działających w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz szefów firm deweloperskich. Serwis jest także skierowany do: urbanistów, jednostek samorządu odpowiedzialnych za procesy inwestycyjne, a także producentów urządzeń, materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz, inżynierów, technologów budowlanych i wykonawców.

Zawartość portalu Propertydesign.pl tworzą informacje o projektowaniu i architekturze obiektów komercyjnych, centrów handlowych, biurowców, hoteli, magazynów, sklepów oraz budynków i przestrzeni publicznych.

Portal to także strefa dostawcy- w dziale prezentowane są najnowsze rozwiązania i technologie z dziedziny budownictwa, projektowania i aranżacji wnętrz obiektów komercyjnych oraz publicznych. W serwisie można odnaleźć informacje newsowe, raporty, wywiady, opinie, analizy, rankingi, fotorelacje, a także materiały wideo.

Propertydesign.pl jest drugim po propertynews.pl wiodącym serwisem informacyjnym dla firm z rynku nieruchomości komercyjnych należącym do Grupy PTWP- która jest wydawcą m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czasopisma Rynek Spożywczy, miesięcznika Rynek Zdrowia i miesięcznika Farmer. Grupa PTWP SA posiada 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o., do której należą branżowe portale m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, infodent.pl, pulsHR.pl, promocjada.pl, farmer.pl, serwis gieldarolna.pl.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.