Marta Kania
Marta Kania 2010-11-06 14:23:41

Agencja interaktywna

Czym zajmuje się tak naprawdę agencja interaktywna? Po części wykonuje ona te same zadania co i agencja PR - owa. Nie jest to jednak przecież to samo, a przynajmniej nie zawsze. Czy ktoś tutaj pracuje w takiej agencji?

 1 / 1 
Emilia Podgórska
1. Emilia Podgórska 13.09.2012 / 10:42
Hotmind Agencja Interaktywna i Reklamowa


Oferujemy usługi z zakresu: projektowania stron www, sklepów internetowych, systemów rezerwacji on-line, pozycjonowania oraz aplikacji i multimediów. Posiadamy autorskie produkty IT dla biznesu. Naszych Klientów wspieramy m.in. poprzez stałą opiekę techniczną, reklamę w Internecie.


Organizujemy ogólnopolskie akcje promocyjne i internetowe kampanie reklamowe wspierane reklamami ATL i BTL. W ramach działań promocyjnych zajmujemy się również projektowaniem i drukiem reklam zewnętrznych, ulotek, wizytówek ect. Działamy w całej Polsce poprzez sieć przedstawicielstw.


Wciąż rozwijamy naszą ofertę, pragnąc ofiarować kompleksowe usługi w branży internetowej i wspierać innych przedsiębiorców w świecie Internetu.


Więcej informacji na stronieHotMind
Piotr Wójcicki
2. Piotr Wójcicki 12.03.2015 / 10:24
agencja interaktywna to obecnie dość ogólne stwierdzenie. Na chwile obecną agencje interaktywne specjalizują się w różnych zleceniach. Najczęściej agencja interaktywna zajmuje się kreacjami, strategiami komunikacji, tworzeniem mediów np. grafik, wideo, spotów reklamowych, ale tworzą także strony internetowe. http://www.hotchili.pl/oferta.html tutaj możesz zobaczyć przykładowy zakres usług.
Krystyna Ads
3. Krystyna Ads 22.06.2016 / 14:07
Jeśli mowa o agencjach interaktywnych to bardzo fajne realizacje widać na stronie agencji AID - http://www.aidia.pl :) Projektowanie logo i całej identyfikacji wizualnej, ulotki plakaty, fotografia produktowa i fotografia 360 stopni, cinemagraph fajne rzeczy
Paulina Tracek
4. Paulina Tracek 13.09.2016 / 14:55
Agencja interaktywna to po prostu firma, która zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i modernizacją stron internetowych, ich pozycjonowaniem oraz kampaniami w social media. Osobiście skorzystałam z usług agencji E-conex, która zrobiła mi firmową stronę i cały czas się nią "opiekuje" :D bardzo nowoczesny projekt w szybkim tempie! Polecam wszyskim :) http://e-conex.com/pl/
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.