2015-02-24 11:51:22

O telemarketingu, czyli kto nas nęka niechcianymi telefonami

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Marek Cichy
1. Marek Cichy 04.03.2015 / 13:10
Problem niewątpliwie jest a najgorsze są połączenia na które nie wyraża się zgody ja np. walczę z play wielkorotnie nękają połaczeniami od swoich "doradców" i mimo zakazu z mojej strony wpisów monitów i tak dzwonią co miesiąc regularnie wybucha wojna twirdzą, że wykreśłili mnie z wszelkich list a za miesiąc znowu dzwonią - i to zasadniczo zniechęca mnie do operatora a było tak pięknie. Pozostałe dziłania telemarketerów są nośne a jak nie wykorzystuję blokowanie nr telefonu wygodna aplikacja i spokój ducha.
Anna Wojciechowska
2. Anna Wojciechowska 15.07.2015 / 10:55
Oczywiście niechciane telefony to nasza zmora. Można sprawić jednak, aby telemarketer starał się w jak najlepszy sposób wykonywać swoją pracę, na co dzień często spotykamy się z "odbąkiwanymi", "wyrecytowanymi", "zaziewanymi", nieprzemyślanymi i totalnie nieprzyjaznymi rozmowami. Rzadko kiedy rozmówca nas zaskakuje. W Anspire - http://www.anspire.pl - uczymy jak to zmienić. Ale równie mocno skupiamy się na obsłudze już pozyskanego klienta bo jest to (a przynajmniej powinno być) oczko w głowie każdej Firmy. Nawołujemy - traktujcie, szanujcie i obsługujcie innych tak, jak Wy chcielibyście być traktowani i szanowani, bądź obsługiwani.
MichalJedrzejkowski.pl
3. MichalJedrzejkowski.pl 17.08.2015 / 12:38
O swojej przygodzie z call center Alior Banku pisałem na swoim blogu. Pani powiedziała, że ma mój numer z Internetu :)

http://www.egosuper.pl/skad-ma-pani-moj-numerz-internetu/
Dominik Lipiński
4. Dominik Lipiński 28.12.2015 / 22:14
Problem bierze się z tego, że w takich call center zatrudniani są nisko opłacani studenci, którzy z oczywistych względów nie traktują tej pracy jako swego miejsca docelowego. Firma nie traktuje poważnie ich, a oni firmy - cierpi "klient", czyli ten do kogo dzwonią...
Pomoc prawna
5. Pomoc prawna 20.09.2017 / 11:34
Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany pozbyciem się niechcianych telefonów z firm telemarketingowych lub całkowitym usunięciem z agresywnych baz danych- zapraszam do kontaktu, oferujemy pomoc prawniczą 534687535
ada_lika
6. ada_lika 24.11.2017 / 09:29
Ja staram się zawsze pamiętać o tym, że to praca tych ludzi. Chociaż czasami też nie mam ochoty z nimi rozmawiać, szczególnie jak ktoś wciska mi na siłę produkt
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.