2009-08-18 13:54:42

Pride&Glory dla marki Big Star

Zobacz komentowany artykuł

« Poprzednia  7 / 7 
Facet
61. Facet "z miasta" 27.08.2009 / 00:26
Hahahaha, 10, 20 tysięcy? Zaraz się okaże, że chłopaki z P&G w ogóle za darmo pracowali, wolontariat sobie urządzili i trochę sypnęli grosza Big Starowi :)

10, 20 tysięcy... za 1,5 miesięczny projekt dla takiej firmy, żal mi człowieka, który w ogóle rozpuszcza takie plotki :)

Co do samego serwisu, pomysł z akwarelkami rewelacyjny, trochę kolorystyka mapy sklepów mi nie przypadła do gustu w porównaniu do innych serwisów. Jak dla mnie mocne 4+ :)
Agnieszka Śliwka
62. Agnieszka Śliwka 30.08.2009 / 20:38
Bardzo fajna realizacja, świeże podejście i ciekawy pomysł. Jak dla mnie trafiliście w sedno;-)
Maciej T.
63. Maciej T. 01.09.2009 / 14:26
fajna grafika, ciekawa animacja (ale skoro podobieństwo do http://soytuaire.labuat.com/ zostało już wychwycone, muszę stwierdzić że nieco słabiej), łatwa obsługa. Prezentacja asortymentu również przypadła mi do gustu. Mapa mnie trochę powaliła - przy pierwszym widoku, jakby Ruskie znowu najechali na Polskę :)... poważnie, wygląda to jak mapy rodem ze sztabu sowieckiego. zastanawiam się nad rozmieszczeniem buttonów w menu głównym: czemu miedzy Jeans a Akcesoria jest Kampania? ... ogólnie: świetna robota.
Sebastian Winkiel
64. Sebastian Winkiel 03.09.2009 / 15:51
Po dłuższej chwili przeglądania chciałem powrócić na interaktywnie aby skomentować a tu proszę, deep linking zamontowane i się nie da :] to mi się spodobało i utwierdziło że P&G przyłożyło się do tego projektu, mało kto ma czas to montować. Druga rzecz która mi się spodobała to spokojny wizerunek, luźny make of, a już przestawałem wierzyć że rynek reklamy zrobi ten zwrot i da odetchnąć klientowi, w końcu ludzkie podejście, a nie natarczywe czy jak w postach gdzieś tam powyżej ...i poniżej poziomu.
Mateusz Miernikowski
65. Mateusz Miernikowski 08.09.2009 / 10:07
Strona jest fenomenalna. Spójna, łatwa w obsłudze a przede wszystkim art i graficy odwalili kawał świetnej roboty. Rzadko widuje się takie serwisy, trzeba więc przyklasnąć i pochwalić.

PS. Muzyka jest rewelacyjna, kto to śpiewa? Kupię płytę!
Marcin Wojciechowski
66. Marcin Wojciechowski 08.09.2009 / 13:00
Bardzo fajny sajt, przede wszystkim dlatego, że autorzy stworzyli klimat. Zaprojektowany w przemyślany sposób. "Motyw przewodni" mieści się - moim zdaniem - w ramach twórczej inspiracji.

Szczęsny Paweł
67. Szczęsny Paweł 09.09.2009 / 16:11
@realizacja

Całkiem do rzeczy, oceniam ją bardzo pozytywnie. Zupełnie nowa jakość ;)humm... szkoda że Doda się nie załapała ;)
@poziom dyskusji

tragedia... z małymi wyjątkami oczywiście ;)
Przemysław Stroiński
68. Przemysław Stroiński 10.09.2009 / 09:07
cyt. "PS. Muzyka jest rewelacyjna, kto to śpiewa? Kupię płytę!"

na blogu P&G piszą że to Ingvi Thor Kormaksson, jak nie znajdziesz kup Sigur Ros, są z tego samego miasta :) i brzmią podobnie.
Site miło mnie zaskoczył poziomem wykonania, pomysłem i konsekwencją.
« Poprzednia  7 / 7 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.