2012-02-13 14:55:01

Randki w sieci. Cztery miliony Polaków do wzięcia

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
mati
1. mati 14.02.2012 / 09:42
Mam wrażenie, że raport jest trochę oszukany. A co z takim serwisami jak http://badoo.com który w Polsce patrząc na dane z Google adplannera, ma wartości zbliżone do eDarling jeśli nie wyższe (zależy od metodologii). Portal ten został w ogóle pominięty... W związku z tym raport jest nieobiektywny. Żeby uprzedzić stwierdzenie, że badoo jest poza kategorią - nie wiem jakie są kryteria doboru portali do rangkingu, ale nie trzeba mieć napisane w głównym claimie serwisu - "portal randkowy", żeby nim realnie być ... Badoo zdecydowanie nim jest.
Katarzyna Burzyńska
2. Katarzyna Burzyńska 14.02.2012 / 10:35
Serwis http://MyDwoje.pl nie może potwierdzić powyższych danych. W listopadzie 2011 zanotowaliśmy odwiedziny 193 000 unikalnych Użytkowników (unikalne IP) i ponad 4 067 184 odsłon. Serwis MyDwoje jest serwisem matrymonialnym z psychologicznym testem dopasowania. Zapraszamy.
rudaa
3. rudaa 14.02.2012 / 12:05
a gdzie http://fotka.pl?..jedyny normalny serwis, bo jak do tej pory placa ci co chca..a w innych nawet wiadomosci wyslac niemozna bo trzeba wykupic abonament.masakra...z edarlinga normalnie mnie wyrzucili bo niewpisalam wyskosci dochodow..paranoja jakas!
Bogdan Markowicz
4. Bogdan Markowicz 14.02.2012 / 15:11
Powiem krótko: real users HAHAHA i zgadzam sie z tym że , do obiektywizmu z tym artykułem daleko.
Marek Loczek
5. Marek Loczek 10.09.2012 / 17:26
Do Katarzyna Burzyńska:

Cieszę się, że sprostowaliście te dane i okazuje się, że jest lepiej niż w tym zestawieniu. Ciekawe w takim razie skąd brali dane, jak nie bezpośrednio od portali. Ale tak jak wspomniałem, cieszę się, że te liczby są nieprawdziwe, bo trochę zaskoczył mnie ten ranking. Byłem kiedyś na sympatii, teraz mam konto na mydwoje i prawdę powiedziawszy nie odczuwam za bardzo różnicy w liczbie osób. Wiadomo, że tak czy siak z ograniczoną liczbą osób będę rozmawiał, ale o kontakt na mydwoje równie łatwo, jak na sympatii, przynajmniej tak było w moim przypadku. Radzę Wam, żebyście się postarali o zmianę liczb w rankingu, bo nie wszyscy zejdą do komentarzy, a 13. pozycja Waszego portalu w rankingu to niezasłużenie niska pozycja chyba
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.