2011-03-04 16:08:20

Sponsorowane warzywa wkraczają do gier

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
kosmici
1. kosmici 07.03.2011 / 10:27
Bardzo ciekawy pomysł na biznes.
Ewa Kaczorowska
2. Ewa Kaczorowska 07.03.2011 / 12:24
Średnio co dwa dni dostaję zaproszenie do jednej ze wspomnianych aplikacji. Mój znajomy potrafi wstać o 3 w nocy, aby zebrać jajka ze swojej wirtualnej farmy a o 7ej posadzić groszek. Ludzie, czy wy nie macie lepszych zajęć niż uprawa wirtualnych warzyw?
Norbert Cieślikowski
3. Norbert Cieślikowski 07.03.2011 / 17:04
Pani Ewo, wszystko co sprawia w jakiś sposób przyjemność danej osobie jest dla niej dobrym zajęciem, czy to będzie gra w squasha, obejrzenie filmu, czy też uprawa wirtualnych warzyw. Nie docenia także Pani siły oddziaływania gier :)
xenon
4. xenon 07.03.2011 / 18:45
sądzę że spora część osób która hoduje krówki kurki i co tam jeszcze wżyciu tego zwierzęcia na oczy nie widziało! (Takie są fakty np w USA z dużych miast szkoły, czasem rodziny organizują wycieczki na farmy!! zresztą w Niemczech też) ten świat już kompletni zgłupiał:(
Magdalena Paczuska
5. Magdalena Paczuska 07.03.2011 / 19:02
ja myślę że jest to znak czasów... Mleko jest z kartonu, mięso z lodówki, warzywa ze sklepu za rogiem. Minimalizacja przestrzeni życiowej ogranicza możliwości uprawy warzyw ;). Co najwyżej rzeżucha i szczypiorek mają jakieś szanse w realu.
A jak ktoś zechce to z rodziną skoczy do gospodarstwa agroturystycznego pokarmić kurki, zebrać ziemniaki, ubić masło czy ugnieść kapustę gołą stopą;) najzabawniejsze jest to że większość tych czynności wykonują maszyny, a na potrzeby wielkomiejskich turystów robi się etniczną szopkę ;P
AdamT
6. AdamT 07.03.2011 / 23:11
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić żywności pielęgnowanej na farmie, zdrowej i ekologicznej, która później trafia nieprzetworzona do Mc Donald'sa ;)

Swoją drogą ciekawe co będzie następne... Możliwość kupienia broni w sklepie internetowym w ramach Mafia Wars?:)
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.