2012-02-11 00:05:47

Spór o ptasie mleczko ®. Kryzys Wedla na Facebooku

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Anna Janiszewska
1. Anna Janiszewska 13.02.2012 / 15:23
Wow... jestem w szoku, że powstał aż taki boom dookoła tej sprawy. Swoją drogą PR Wedla niezwykle na tym ucierpiał. Ciekawe jakie teraz podejmą kroki, aby odzyskać zaufanie klientów.
timon
2. timon 13.02.2012 / 16:52
po ptasim mleczku za friko do każdego komentującego żeby go udobruchać i myślę że wszyscy o sprawie zapomną a wedel jeszcze zyska ;)
jurek
3. jurek 13.02.2012 / 17:00
PR Wedla ucierpiał?Być może został lekko draśnięty tą sprawą. Dla mnie całe to zamieszanie to jedna wielka nadymana bańka oparta o "przewrażliwienie" internautów, którzy dodatkowo nie są próbką reprezentatywną dla ogółu konsumentów tej marki. Większość Klientów kupujących tę słodkość ma głęboko gdzieś tą sprawę, a najpewniej w ogóle o niej nie słyszało. W dobie dominacji social mediów, kwestii ACTA internauci, w moim odczuciu, zbyt emocjonalnie reagują na takie zachowania i zupełnie bezrefleksyjnie komentują takie wydarzenia.
rudaa
4. rudaa 14.02.2012 / 12:15
bez kitu .."znak zastrzezony"?...niedlugo niebedzie mozzna uzywac slow czekolada woda itd bo tez beda zastrzezone.......paranoja jakas!
123
5. 123 14.02.2012 / 12:56
nie paranoja jakaś, ale prawo patentowe obowiązujące w Polsce od prawie 100 lat, a na świecie od ponad 100 lat. w całej historii jedyną negatywną sprawą jest nadgorliwość granicząca z głupotą, ale to takie polskie...
cj
6. cj 15.02.2012 / 12:31
Trzeba umieć oddzielić zło od zła koniecznego. To nie było uwzględnione przez PR Wedla, no i efekt jest. Szczerze... głośno się zrobiło na fb, wszyscy wiedzą już co to Ptasie Mleczko ®, a za miesiąc lub dwa wszyscy zapomną o co w ogóle chodziło, a sprzedaż niebiańsko lekkiego produktu nadal będzie twała, a może i wzrośnie dzięki temu jego sprzedaż. Czy faktycznie takie działanie mogłoby zagrozić sprzedaży produktu? Wydaje mi się, że nie. Ile już było takich sytuacji jak ta? Spooro. A teraz spróbujcie sobie przypomnieć ostatnich 10? Wpłynęły one na wasze zachowanie konsumenckie?
Lilac
7. Lilac 16.02.2012 / 19:47
Wreszcie komentarze, które przywracają mi wiarę w ludzką inteligencję. Było by cudownie gdyby ludzie komentowali sytuację po tym jak zadadzą sobie minimum trudnu, żeby poznać sprawę. Wedel ucierpiał na tej sprawie, mimo, że słusznie i nie inwazyjnie bronił swoich interesów.
Krzysztof Kowalski
8. Krzysztof Kowalski 18.04.2015 / 10:06
W październiku 2014 r. Wedlowi udało się ostatecznie zarejestrować słowny znak towarowy "Ptasie Mleczko". Polecam ciekawy artykuł na ten temat: http://znakitowarowe-blog.pl/ptasie-mleczko/
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.