henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-01-14 09:49:54

Nawigacja z dożywotnią aktualizacją map ?

Jeszcze nie u nas.

Jak informuje Olga Baraniak z InnerLook Consultancy polski producent nawigacji samochodowych marki Lark do wszystkich nowych modeli nawigacji dodaje mapy Lifetime z bezpłatnym okresem aktualizacji na 5 lat. Lark jest pierwszym polskim producentem oferującym tak długi okres darmowej aktualizacji.

Produkt MapaMap to ponad 2,7 miliona rzeczywistych punktów adresowych, 500 tysięcy kilometrów dróg i ponad 60 tysięcy miejscowości. Ciekawostką dodaną do urządzenia Lark jest blisko 1800 dźwiękowych komunikatów krajoznawczych opisujących najatrakcyjniejsze miejsca w Polsce i ponad 75 tras wycieczek samochodowych z głosowym przewodnikiem. Do nawigacji Lark głosu użycza Tomasz Knapik.


Nawigacje samochodowe i tablety z funkcją map i GPS przyjęły się w Polsce bardzo dobrze, a ich sprzedaż stale rośnie. Nawigacja nie jest już tylko elektroniczną mapą ale samochodowym centrum dowodzenia, na którym możemy obejrzeć film, nagrać trasę, czy używać jako tabletu. Do tej pory największy problemem kierowców była konieczność corocznych aktualizacji map, za które trzeba było dodatkowo płacić. Od pewnego czasu coraz więcej polskich producentów oferuje swoim klientom dożywotni okres bezpłatnej aktualizacji sprzętu.

Jak mówi Mateusz Gac, Prezes Lark Europe, "Stale wychodzimy naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego jako pierwszy producent nawigacji w Polsce wprowadziliśmy urządzenie z mapami, których aktualizacja jest całkowicie darmowa. Klient otrzymuje nie tylko urządzenie ale zestaw nawigacji i map, czyli kompletny sprzęt, z którego może korzystać i przez okres 5 lat nie martwić się kosztami aktualizacji. W nowym roku utrzymujemy promocję i mamy nadzieję, że dzięki nam Polacy będą jeszcze więcej podróżować.”


Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.