henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-01-23 21:29:33

Nowy PowerBox WiFi 5200 od Colorovo

PowerBox WiFi 5200- to nowe urządzenie marki Colorovo z kategorii przenośnych ładowarek PowerBox - lekkich i poręcznych urządzeń, pozwalających mieć przy sobie zapas energii elektrycznej do kilkukrotnego naładowania do pełna dowolnego sprzętu, zasilanego z portu USB –telefonu komórkowego, smartfona czy tabletu multimedialnego wprowadzane właśnie na rynek przez ABC Data S.A., największego dystrybutora IT w Polsce- donosi w komunikacie prasowym Przemysław Śmiałkowski-Starszy Specjalista ds. PR.

Nowy PowerBox to unikalne połączenie przenośnej ładowarki, pozwalającej uwolnić się od gniazdka elektrycznego, oraz routera umożliwiającego łatwe udostępnienie połączenia internetowego pomiędzy kilka urządzeń, za pomocą własnej sieci bezprzewodowej (WiFi).
Do portu USB w nowym PowerBoxie można również podłączyć np. pendrive lub dysk zewnętrzny. W ten sposób możemy wykorzystać funkcję sieci WiFi, by bezprzewodowo udostępniać muzykę, filmy czy zdjęcia na wielu urządzeniach jednocześnie. W łatwy sposób nasz pendrive czy dysk może stać się serwerem multimediów dla wszystkich domowych komputerów, tabletów czy telefonów, wyposażonych w moduł WiFi.
PowerBox WiFi 5200 to także wysokiej klasy przenośna ładowarka o gwarantowanej pojemności 5200 mAh. Pozwala ona na ponad czterokrotne pełne naładowanie nowoczesnego telefonu i blisko dwukrotne pełne ładowanie tabletu. Wystarczy tylko podłączyć do gniazda USB w PowerBoxie kabel ładujący nasze urządzenie. Można do tego celu wykorzystać kabel dostarczony przez producenta telefonu czy tabletu lub specjalny przewód z wymiennymi końcówkami do ładowania najpopularniejszych urządzeń, który znajduje się w zestawie (micro USB, mini USB oraz dedykowana końcówka do ładowania tabletów z procesorami Rockchip).
Niewielkie rozmiary urządzenia (długość 9,5 cm, szerokość ok. 4,5 cm, grubość 2 cm) i waga 129 gramów, pozwalają mieć je zawsze przy sobie i zabierać w każdą podróż – prywatną lub służbową.

Colorovo PowerBox WiFi 5200 dostępny jest w sieci dystrybucyjnej ABC Daty, w sieciach handlowych m.in. MediaMarkt, Saturn, oraz sklepach internetowych: morele.net, euro.com.pl, reset.com.pl, emarket.pl.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.