Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-01-31 18:58:22

PicoPix 3610 Philipsa* kieszonkowym projektorem roku

PicoPix 3610 został kieszonkowym projektorem roku 2013 w ankiecie Mobility Trends- informuje w dzisiejszym komunikacie prasowym Jan Trzupek z krakowskiej Agencji WĘC Public Relations.

Ankieta Mobility Trends miała na celu wyłonienie najlepszych produktów poprzedniego roku. W styczniu 2014 r. Internauci oddali ponad 116 tysięcy głosów na 207 produktów i usług.

Philips* PicoPix 3610 to pierwszy na świecie kieszonkowy projektor wyposażony w system Android oraz łączność bezprzewodową Wi-FI.

Urządzenie mierzy 10,5 x 10,5 x 3,15 cm i waży zaledwie 284 gramy. Generowany obraz charakteryzuje się jasnością na poziomie 100 lumenów oraz kontrastem 1000:1. Jego natywna rozdzielczość wynosi 854x480 pikseli.

System Android pozwala na dostęp do tysięcy aplikacji, a dzięki odtwarzaczowi mediów powinno być możliwe odtwarzanie wszystkich popularnych formatów plików.
Dzięki wbudowanemu modułowi łączności WiFi projektor bezprzewodowo łączy się z laptopem, smartfonem czy tabletem. Obsługa standardu DLNA powinna umożliwić odtwarzanie mediów bezpośrednio z urządzeń podłączonych do sieci lokalnej.

Kieszonkowy Philips PicoPix 3610 jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1799 PLN brutto.

„Produkty PicoPix zdobywają nagrody na całym świecie, cieszy nas to, że również polscy konsumenci docenili jakość i komfort użytkowania kieszonkowych projektorów.”
– komentuje Marek Marczuk, Managing Director Sagemcom Poland. „Zdobycie nagrody drugi rok z rzędu świadczy o umacnianiu się marki Philips PicoPix w świadomości polskich Internautów.”

*Marka Philips jest własnością Koninklijke Philips Electronics N.V. i jest wykorzystywana przez Sagemcom (holding technologiczny o rodowodzie francuskim) na mocy przyznanej licencji.

Więcej informacji: www.sagemcom.com

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.