10.03.2011 / Mobile
 

Dziesięć ciekawych polskich aplikacji na iPhone

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
fot. Flickr.com/Yutaka Tsutano/CC
fot. Flickr.com/Yutaka Tsutano/CC

Wezwij Taxi

Prosta aplikacja, która umożliwia wezwanie taksówki w dwunastu największych miastach Polski, między innymi Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Szczecinie, Łodzi, Gdańsku. Po wyborze miasta, na ekranie wyświetlają się dostępne korporacje taksówek wraz z cenami za kilometr. Bezpośrednio z poziomu aplikacji możemy zadzwonić i zamówić taxi. Ponadto każda korporacja w aplikacji ma wyszczególnione ceny początkowe i z podziałem na taryfy nocną i dzienną, a także adres i telefon. Aplikacja ma również wbudowany taksometr, na którym możemy ustawić cenę za kilometr, a system wyliczy nam kwotę do zapłaty. Aplikacja jest darmowa.Popla

Polski odpowiednik Foursquare - gra miejska oparta na geolokalizacji. Umożliwia użytkownikom "meldowanie się" w wybranych miejscach i zdobywanie dzięki temu kolejnych punktów w grze. W Popli funkcjonuje osobna waluta, za którą użytkownicy mogą wykupić tytuł "właściciela miejsca". Poza tym, podobnie jak w przypadku Foursquare, tytuł ten można zdobyć poprzez częste meldowanie się w danym miejscu. Na tablicy Popli użytkownicy mogą zostawiać wiadomości oraz rekomendacje dla znajomych oraz dla wszystkich uczestników gry. Aplikacja jest darmowa.

iBankomaty

Aplikacja bazująca na lokalizatorze. Po zlokalizowaniu miejsca, w którym się znajdujemy, system wyświetla nam listę najbliższych bankomatów wraz ze szczegółami: nazwa banku, adres. Aplikacja jest darmowym odpowiednikiem płatnego programu, który posiada znacznie więcej opcji. W cenie 0,79 euro możemy przeszukiwać lokalizacje bankomatów konkretnych banków. Płatna wersja pracuje również w trybie offline, umożliwia również wyznaczenie trasy z miejsca, w którym się znajdujemy, do miejsca w którym jest bankomat. Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach językowych.

iSing

Aplikacja, która umożliwia zorganizowanie małego karaoke. Program opiera się na funkcjonalności serwisu iSing.pl. Jednak korzystając z aplikacji nie mamy dostępu do pełnej bazy utworów zamieszczonych w serwisie. Aplikacja umożliwia odtworzenie utworu z linią melodyczną, jak również wyświetlanie samego tekstu do śpiewania a'capella. Co ciekawe, po potrząśnięciu telefonem uruchamia się opcja shuffle, a program sam losuje piosenkę do śpiewania. Aplikacja jest darmowa.

Przejdź na kolejne strony artykułu:
1 | 2 |
 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (18)
krzyżak
1. krzyżak, 212.191.64.*, 10.03.2011 / 10:29
A gdzie Listonic? Aplikacja do robienia list zakupów? Staje się coraz popularniejsza i jest idealna do chodzenia po sklepie. Odkąd mam listę w telefonie śmieję się z tych, co błądzą z kartką i długopisem....
Marcin Niewęgłowski
2. Marcin Niewęgłowski, 79.175.206.*, 10.03.2011 / 15:04
Ewidentnie na tej liście brakuje miejsce dla Listonic'a. Rozumiem popularność Wykopa czy Demotywatorów, ale one już wystarczająco popularne, aby je wrzucać na tą listę.
Ewa Kaczorowska
3. Ewa Kaczorowska, 217.153.72.*, 11.03.2011 / 09:47
Ciekawa jestem czy wśród zestawienia taksówek, znajdą się również tzw. taksówki studenckie i kurierzy za 10 zł przez całe miasto.
tetek
4. tetek, 195.82.188.*, 14.03.2011 / 10:12
Bida. Oprócz Listonica reszta to aplikacje, które można złożyć z książką "iPhone OS programming for dummies" na kolanach :/
Lucjan Exner
5. Lucjan Exner 14.03.2011 / 15:49
Jak dla kogoś 2,50 zł nic nie znaczy, to faktycznie TVGuidePL jest darmową aplikacją http://www.itvguide.pl/
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.