5.10.2010 / Gadzetomania.pl
 

Lenovo ThinkPad T410, T410s i T510 będą jeszcze lepsze!

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Jacek Klimkowicz
 

Lenovo ThinkPad T410

Lenovo, w ramach uczczenia sprzedaży 60 milionów komputerów przenośnych z biznesowej linii ThinkPad, postanowiło zmodernizować swoje maszynki udowadniając, że nigdy nie jest tak dobrze, aby nie mogło być lepiej. Jakie niespodzianki przygotował dla przyszłych nabywców koncern? 

MSI GT663 – 15″ dla wymagającego gracza

Nowe modele T410, T410s i T510 będą w końcu wyposażone w dedykowaną kartę graficzną. Zdecydowano się na dedykowany profesjonalistom układ Nvidia Quadro NVS3100. Choć jego wydajność w grach nie powala, to biznesowcy i tak docenią dodatkową moc obliczeniową oraz optymalizację sterowników i BIOSu karty pod kątem wydajności w niezależnym od platformy OpenGL, co przekłada się na lepsze osiągi w używanych przez nich aplikacjach (np. typu CAD).

Lenovo ThiknPad T510

Aby zachować długi czas pracy na baterii zdecydowano się skorzystać z dobrodziejstw technologii Nvidia Optimus, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że dedykowana karta negatywnie wpłynie na czasy pracy na baterii. Mocniejszy GPU będzie działać tylko wtedy, kiedy większa moc będzie potrzebna.

Sony VAIO Y – idealny towarzysz podróży

Pozostała część specyfikacji nie zmieni się. Czy to źle? Raczej nie. Nikt chyba nie będzie wybrzydzać na nowoczesne procesory Intel Core i5/i7 czy opcjonalnie dostępne modemy WiMax i 3G.

Ceny laptopów Lenovo ThinkPad T410 i T510 zaczynają się od 1300 dolarów, zaś model T410s to koszt około 1850 dolarów za najuboższą wersję.

Źródło: gadzetomania.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.