7.10.2010 / Gadzetomania.pl
 

Toshiba DynaBook T550 – idealny laptop 3D dla gracza?

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Jacek Klimkowicz
 

Toshiba DynaBook T550 to połączenie wysokiej wydajności, stylowego designu, dobrej jakości wykonania i nowoczesnych technologii. Dzięki temu laptop elektryzuje graczy i kinomaniaków. Czego możemy oczekiwać od laptopa sygnowanego logo japońskiego producenta?

HP Envy 14 Beats Edition – od przeciętności do luksusu

Sprzęt będzie wyposażony w 15,6-calową matrycę o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, z podświetleniem LED i częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz. Wraz z technologią Nvidia 3D Vision i specjalnymi okularami będziemy mogli na niej oglądać obraz w 3D.
Toshiba DynaBook
Wewnątrz znajdzie się naprawdę niezła mieszanka. Wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Core i7-740QM (1,73 GHz, do 2,93 GHz z Turbo Boost, Hyper-Threading i 6 MB cache), 4 GB pamięci DDR3 RAM, karta graficzna Nvidia GeForce GTS350M z 1 GB VRAM i 640 GB dysk, za sprawą których bez problemu zagramy w wymagające gry, a i aplikacje dedykowane profesjonalistom nie będą nam straszne.
Toshiba Dynabook
W standardowym wyposażeniu uwzględniono napęd Blu-ray, moduły Bluetooth i WiFi, kartę LAN, kamerę internetową, wyjście HDMI oraz sensor podczerwieni, który umożliwi sterowanie za pomocą pilota.

NEC bierze przykład z Apple’a i stawia na…

Ceny sprzętu na razie nie podano, lecz z pewnością nie będzie niska. Ofertę japońskiego producenta zasili również uboższy model – DynaBook T560. Od T550 będzie się różnił większą matrycą (16″), słabszą kartą graficzną (Nvidia GeForce GT330M) i niemożnością wyświetlania multimediów w 3D.

MSI GT663 – 15″ dla wymagającego gracza

Oba komputery mają pracować pod kontrolą systemu Windows 7 Home Premium 32/64 bit (do wyboru), wyposażono je w preinstalowany pakiet biurowy Microsoft Office 2010 Home and Business i najprawdopodobniej pojawią się na półkach sklepowych po 22 października.

Źródło: gadzetomania.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.