26.09.2018 / Reklamy
 

Dom Pełen Życia - kolejny projekt promocyjny Ikei już wkrótce w Polsacie

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Ikea nie zaprzestaje realizacji niestandardowych projektów promocyjnych. 30 września w Polsacie wyemitowany zostanie pierwszy odcinek miniserialu komediowego „Dom Pełen Życia”. To kontynuacja serii „Dom Pełen Zmian”, którą można było oglądać jesienią ubiegłego roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Iza Kuna, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć, Piotr Gąsowski i Olga Kalicka. Sponsorem serialu jest IKEA. 

66104_ikea_dom-pelen-zycia_2_fot.-mikolaj-tym.jpg

„Dom Pełen Życia” będzie miał dziesięć sześciominutowych odcinków.  Bohaterowie zaproszą widzów do swoich pełnych życia domów i pozwalają nam uczestniczyć w obserwowaniu i rozwiązywaniu różnych życiowych wyzwań. Łącznikiem wszystkich odcinków i bohaterów jest pan Gienio, złota rączka, w którego rolę wcielił się Piotr Gąsowski. 

To kontynuacja serii reklam pod hasłem „IKEA. Niech Żyje Dom!”.

- W  kolejnych  odcinkach serialu widzowie mogą poznać inspirujące, kompleksowe  i przede wszystkim proste sposoby na rozwiązanie przeszkód, jakie stawia przed nami codzienne życie” – mówi Agnieszka Horbaczewska, External Communication Specialist IKEA Retail w Polsce.  

Reżyserem drugiej odsłony serialu, podobnie jak pierwszej, jest Kristoffer Rus. Za zdjęcia odpowiada Jan Rus Słomiński, a pomysł i produkcję Rafał Kolikow i Krzysztof Landsberg z Prime Film Production („Piąty Stadion”, „Dwoje we Troje”, „Tu się gotuje!”) przy współpracy  z Wavemaker Content – agencji kreatywno-contentowej działającej w ramach Wavemaker.

66105_ikea_dom-pelen-zycia_4_fot.-piotr-rewucki.jpg

Przy okazji, warto przypomnieć, że nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Wizją IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy funkcjonalne i dobrze zaprojektowane artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę.  W roku finansowym 2017 ponad 28 mln osób odwiedziło sklepy IKEA, a strona www.IKEA.pl odnotowała ok. 91 mln wizyt.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: dom pełen życia, ikea, serial reklamowy


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.