Zmiany wynikają z ciągłego rozszerzania zakresu działań agencji w dziedzinie komunikacji nowych mediów. FFCreation nie skupia się jedynie na tworzeniu serwisów internetowych czy prezentacji multimedialnych, ale przede wszystkim na integracji działań w nowych mediach czyli między innymi takimi elementami jak: tworzenie filmów, reklama mobilna, komunikacja bezpośrednia czy experimental marketing (w tym np, venty) i akcje buzz marketingowe.
W grudniu 2006 agencja intensywnie rozbudowała również dział technologiczny, którego szefem został Michał Borychowski – wcześniej dyrektor zarządzający agencji technologicznej Dynasoft.
Pobierz ebook "Jak otworzyć sklep internetowy - ebook z poradami dla firm"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
1stplace.pl to profesjonalna agencja SEO/SEM, specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Firma oferuje …
Zobacz profil w katalogu firm
»
In plus:<br /> Optymalizacja pod wzgledem transferu (szybkie załadowanie strony).<br /> Duże zdjęcie w tle.<br /> Wyraźne obszary tekstowe.<br /> Duże i dobrze rozplanowane menu.<br /> Rollover w dziale 'news'.<br /> Czynnik ludzki. Przedstawienie CEO na główej stronie.<br /> <br /> In minus:<br /> Brak zgodności z W3C.<br /> 'Wiszące literki' w tekstach.<br /> Nadgorliwie zastosowana technologia Flash.<br /> Brak rollover w menu główny, a także brak zaznaczenie 'aktywnej' podstrony.<br /> Brak pasków przewijania utrudnia przeglądania strony przy niższych rozdzielczościach.<br /> Brak stopki.<br /> Umieszczenie kodów JS w HTML.<br /> Autostart muzyki. Podkład zbyt głośny. Brak lub słabo zauważalny związek utworu z identyfikacją. Twarde zapętlenie. Po dłuższym czasie utwór zanudza i wywołuje flustrację.
Przylaczam sie do zdania momo. Ponadto rozwiniecie copy ("kreacja. technologia. strategia. jakość") niestety kojarzy mi sie z copy poczatkujacej agencji, ktora probuje "zrobic wrazenie". no i "jakosc" na ostatnim miejscu ?
No cóż, nie jest idealnie ale jest lepiej :)
Chyba miało być na zasadzie "odkleja się". No ale wyszło nie za bardzo.
Wygląda trochę tak jak gdyby ktoś przypadkiem uciął to kółko :)
Różowy kolor nie jest wykorzystywany przez żadną agencję w identyfikacji wizualnej - to chyba dobry krok aby się wyróżnić. Co do samego logotypu mam mieszane uczucia. To "zagięcie" na kółku jest nieczytelne przy małych rozmiarach logotypu. Generalnie cały znak graficzny posiada zbyt dużą ilość małych szczegółów które stają się słabo widoczne przy pomniejszeniu. <br /><br />Nie do końca rozumiem też decyzję o zmianie identyfikacji wizualnej - poprzednia byłą całkiem ok.