PKN ORLEN zorganizuje 30 maja imprezę ORLEN Monster Jam. FireFly Creation odpowiada za przygotowanie serwisu internetowego oraz kampanii internetowej dedykowanych temu eventowi.
PKN ORLEN zorganizuje 30 maja imprezę ORLEN Monster Jam. FireFly Creation odpowiada za przygotowanie serwisu internetowego oraz kampanii internetowej dedykowanych temu eventowi.
Strona główna serwisu - Orlenmonsterjam.pl
Podczas kilkugodzinnej uczty pojawią się zapierające dech pokazy gigantycznych półciężarówek stylizowanych na pickupy i specjalnie zmodyfikowanych, zwanych Monster Truck. Będzie to pierwszy show Monster Trucków w tej części świata.
Głównymi bohaterami widowiska będą samochody o potężnej mocy z ogromnymi kołami o średnicy około 1.6 metra, wyjątkowo mocnym zawieszeniem i napędem na cztery koła, skonstruowane w taki sposób, aby mogły pokonać tory z przeszkodami utworzonymi z nasypów ziemi, samochodów czy autobusów. Monster Trucki potrafią przejechać przez większość barier tworzonych przez człowieka, tworząc zapierające dech widowisko pełne skoków, obrotów i innych samochodowych ewolucji. Podczas przejazdu sędziowie oceniają kreatywność kierowców, styl i poziom umiejętności. Najbardziej spektakularnym elementem show jest miażdżenie przeszkód utworzonych z mniejszych pojazdów.
Event „Monster Jam” to także okazja do bliższego poznania zawodników kierujących „Potworami”.
Serwis przygotowany przez FireFly Creation zawiera program imprezy, plan sytuacyjny z pokazanymi sektorami, mapę dojazdu oraz link przenoszący do stony, gdzie można dokonać zakupu biletów.
Źródło: FireFly Creation
Pobierz ebook "E-book: E-commerce w 2026 roku"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Alpaki często mylone są z lamami. Nas nie pomylisz z nikim innym. To my …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»

Nie wiem na jakie rozdzielczości jest to strona, ale na moich 1152x864 wygląda jak słoń oglądany pod mikroskopem... w skali 1 do 10 - 4
Wygląda jak praca zaliczeniowa praktykanta. Słabo.