Polski rynek agencji interaktywnych powiększył się kilka dni temu o nową firmę - REDage.

Większość agencji interaktywnych ogranicza się do przygotowania efektownej kreacji, podczas gdy klienci coraz częściej oczekują kompleksowego podejścia. Nie zadowalamy się przygotowaniem oszałamiającej grafiki, lecz sięgamy także po szereg narzędzi i technik e-marketingowych, monitorujemy działania, prowadzimy analizy i mocno wspieramy klientów w procesie komunikacji i e-PR - mówi Eliza Łuczak-Hołowczyc, Managing Director w REDage. Agencja chce skupić się w swojej działalności między innymi na audytach marketingowych, opracowaniu strategii komunikacji marketingowej, projektowaniu kampanii reklamowych i kreacji reklamowych dla Internetu oraz monitorowaniu serwisów przed i po kampaniach on-line.
Zdaniem Elizy Łuczak-Hołowczyc polskie firmy mają wciąż problemy z koncepcją komunikacji w Internecie. Dziś w sieci trzeba umieć znaleźć się w odpowiednim momencie, z odpowiednim przekazem. I to nie tylko w sytuacji kryzysowej, choć to ona właśnie prowokuje często do pewnych działań. Fala, która wypływa z Internetu może nas ponieść daleko. Dobrze mieć możliwie najlepszy statek – uważa Eliza Łuczak-Hołowczyc. Według niej, nie ma już w Internecie kilku grup społecznych. Są prawie wszyscy. Poszukiwanie najefektywniejszych rozwiązań marketingowych stało się więc nie lada wyzwaniem.
Skąd nazwa agencji (Czerwona Epoka)? - Czerwień to emocje. W Chinach kolor czerwony symbolizuje szczęście i powodzenie. To także kolor rewolucji i wielkich przemian. Zaczynamy nową epokę komunikowania w Internecie - tłumaczy Robert Kaczmarski, członek zarządu REDage.
Oficjalna inauguracja działalności agencji zbiegła się z uruchomieniem serwisu.
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
tia, zaraz będzie \"wpisujcie miasta\"...
MAJĄ BIURO BEZ SZYLDU, NIE POTRAFIĄ SIĘ ZACHOWAĆ
MAJĄ PROBLEM Z ETYKĄ I NIE TYLKO
prawda jest następująca.<br /> <br /> REDage istnieje od dawna jako działalność gospodarcza. to fakt. wcześniej tenże "twór" istniał pod nazwą "starlab", ale w wyniku kłótni właścicieli się był rozpękł...;)<br /> <br /> jeśli chodzi o portfolio, to można Klientowi na spotkaniu powiedzieć, że bazujemy z doświadczeniem na projektach dla następujących Klientów... ale moim skromnym zdaniem, wrzucanie tego na dzień dobry do portfolio to lekkie przegięcie.<br /> <br /> tym bardziej, że portfolio nie jest zbudowane w oparciu o konkretne prace (a więc nie są one pokazane) ale w oparciu o logotypy... a w ten sposób to można wszystko pokazywać...<br /> <br /> trochę żenua...<br /> <br /> gut lak<br /> <br /> PS. Audyt mediowy w wykonaniu agencji interaktywnej musi być całkiem ciekawym tworem;)
No to nam się oberwało, choć niesłusznie. Ale najpierw podziękowania (do Kac), za ciepłe słowa i życzenie powodzenia. Dziękujemy i będziemy się starać aby nam energii nie zabrakło :)<br /> <br /> Co do uwag o nasze portfolio i zrealizowane projekty. REDage jako jednoosobowa działalność istnieje od dłuższego czasu. W ramach tej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, bynajmniej nie jednoosobowo... a wyrazem tego jest nasze portfolio właśnie. Natomiast ostatnie miesiące to dynamiczny rozwój i to zarówno pod względem zespołu (w tej chwili ponad dwadzieścia osób), jak i projektów. Postanowiliśmy więc nadać naszej działalności inną formę prawną i przenieść ją na nieco inny poziom. Wiązało się to z wieloma zmianami - na tyle dużymi, by mówić o "nowym otwarciu". Ale dlaczego mamy rezygnować ze swoich życiorysów i z tego, co razem zrobiliśmy?<br /> <br /> Nie ma w tym żadnego ukrytego dna, ani problemów z etyką, ani tym bardziej z osobowością ;)<br /> <br /> pozdrawiam<br /> Robert Kaczmarski
No brawo - nie ma to jak pisać o nowej agencji opisywać genezę nazwy itp ... i zlinkowoać profil goldenline, z którego wynika, że agencja istnieje na rynku od 2005 r. ["Firma: REDage Sp. z o. o. -agencja reklamowa (od 2005-08)"]<br /> <br /> Problemy z własną osobowością, czy jak to działa ?
To się nazywa skuteczność, a dopiero od kilku dni na rynku. Albo są tak skuteczni, albo mają poważny problem z etyką w biznesie.
Jeśli ktoś z agencji przeczyta mojego posta - to przede wszystkim życzę powodzenia. Serwis www bardzo miły, wyważony estetycznie, aczkolwiek (jak to w przypadku startujących przedsięwzięć) nie pozbawiony mocno deklaratywnych tekstów. Widać jednak, że za przedsięwzięciem stoją mocne kompetencje i dużo energii, co dobrze wróży. Natomiast podpowiedzcie mi moi mili jak można osiągnąć w momencie startu tak imponujące portfolio? Domyślam się, że sposób jest jeden - właściciele "przywłaszczają" sobie marki, dla których pracowali będą zatrudnieni w innych podmiotach. Czy tak powinno się przekłamywać na starcie?