Serwis internetowy Fanscan.pl, skupiający społeczność podróżników ScanHoliday, powstał z myślą o tych, którzy szukają możliwości wyjazdu dla całej rodziny. Stronę stworzyła agencja interaktywna OS3 multimedia na zlecenie TUI Poland.
Serwis internetowy Fanscan.pl, skupiający społeczność podróżników ScanHoliday, powstał z myślą o tych, którzy szukają możliwości wyjazdu dla całej rodziny. Stronę stworzyła agencja interaktywna OS3 multimedia na zlecenie TUI Poland.
Strona główna serwisu - Fanscan.pl
W serwisie można znaleźć artykuły o wakacyjnych miejscach, powiązanych z nimi galerii multimediów, mapy z zaznaczonymi interesującymi punktami, porady i opinie użytkowników oraz zabawy dla dzieci. Wytrawni klubowicze mogą tworzyć własne galerie z podróży oraz odnajdywać wakacyjnych znajomych.
„Zależało nam, aby FanScan.pl, jak na razie pierwsze i jedyne tego typu miejsce w polskim Internecie, nie tylko budził świadomość marki klubu, ale przede wszystkim inspirował do zagranicznych urlopów, które u rodzin z dziećmi wywołują wiele pytań, a także budował lojalność wśród naszych dotychczasowych klientów. FanScan.pl to miejsce spotkań i powakacyjnych wspomnień, które zostają przecież z nami przez długie lata, chcemy je pielęgnować. ” – powiedziała Izabela Jurczewska odpowiedzialna za komunikację marki Scan Holiday.
Aż 88% grupy docelowej FanScan korzysta z Internetu, 68% wyjeżdżała w ciągu ostatniego roku na wakacje, a większość preferuje dwutygodniowe letnie urlopy. Informacje na temat zamierzonych wyjazdów zdobywa ze stron biur podróży 61%. Internet pozwala na skorzystanie z doświadczeń innych, co w przypadku planowania wypoczynku jest wartością zdecydowanie nadrzędną (Gemius SA „Turystyka wśród internautów”, styczeń 2008; Badanie NetTrack i Badanie SMG TGI).
„Dokładnie analizując sytuację wyjściową oraz stawiane przed nami cele, postanowiliśmy zaoferować serwis łączący pełne, praktyczne informacje dotyczące podróży rodzinnych z interakcją - możliwością wymiany opinii między użytkownikami, wyrażenia i pokazania siebie oraz swojej rodziny. Tym samym pozycjonujemy ScanHoliday jako eksperta od rodzinnych wakacji” – Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 multimedia.
Tworząc serwis nie sposób było pominąć dzieci, które mają duży wpływ na decyzje zakupowe rodziców. Pokolenie najmłodszych jest bowiem pierwszym z tak silną świadomością marki, której znajomość i umiejętność rozpoznawania daje im pełniejszy obraz otaczającego świata. Dlatego ,,Mali Skanbowicze’’ poznają świat bawiąc się w kucharzy i odkrywców, by dobrze przygotować się do wyczekanych wakacji.
Źródło: Informacja prasowa
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Nie wiem która ze stron miała na to większy wpływ, ale moim zdaniem idea bardzo słaba. Powstał kolejny, nikomu niepotrzebny serwis społecznościowy. W dodatku, to chyba przede wszystkim skierowany do dzieci (a nie adresowany do nich przy okazji). Czy to rzeczywiście one podejmują decyzję o tym z jakim biurem podróży jedziemy na wakacje? Szczerze wątpię. Miałkie to.
<a class="non-html" href="http://www.kulawweb.pl/dzieci-chca-wiecej-i-wiecej-os3-spiesza-na-odsiecz/"> http://www.kulawweb.pl/dzieci-chca-wiecej-i-wiecej-os3-spiesza-na-odsiecz/</a> - zapomnieliśmy dodać :)
Dobre skojarzenia Panowie, oprócz tego nie do końca sprawdzony serwis przed uruchomieniem. Chyba OS3 stać na to? <br /> <strong><a href="http://www.kulawweb.pl/dzieci-chca-wiecej-i-wiecej-os3-spiesza-na-odsiecz/" target="_blank"></a></strong>
<a class="non-html" href="http://www.funskan.pl/"> http://www.funskan.pl/</a><br /> <br /> A mnie się to skojarzyło ;)
<a class="non-html" href="http://www.kardiolog.pl/"> http://www.kardiolog.pl/</a><br /> <br /> Bardzo mi się skojarzyło :)